20. KERKUN feat. Kida (MOZZART ALBUM)
3:04
2,140,970
MOZZIK
Reddit
Mozzik's new album MOZZART - Stream here: umg.lnk.to/Mozzart
Spotify ► spoti.fi/2qoaQa7
Instagram ► instagram.com/mozzik/
Kanal abonnieren► zyrk.us/mozzikabo
#Mozzik #MOZZART

Commenti
 • NKU BEATS
  NKU BEATS

  Out now boohhhaa it-my.com/watchvideo/video-56Hbi5dCfi4.html

 • Elisabeta Dodaj
  Elisabeta Dodaj

  Duhet te beni nje vidioklip sikur martoheni edhe do jet e paharrueshem si vidioklip Shum bukur kenga

 • leonora Zeneli
  leonora Zeneli

  2 million🥰🥰

 • Andi Zürich
  Andi Zürich

  Pishmon mon mon mon mon. Kerkun kun kun kun kun aj zot runa🤮🤮🤮🤮

 • Rock girl
  Rock girl

  ❤❤🌍🌍👑👑💎💎

 • Syarta krasniqi
  Syarta krasniqi

  Mozzik. je kengetarma i miri veq vazhdo me kit album na knaqe follow kam insta

 • Desara Koraqi
  Desara Koraqi

  Lexoje deri ne fund! Kida Kida. Kida Kida Kida Kida. Kida Kida Kida Kida. Kida Kida Kida Kida. Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida. Kida Kida Kida Kida. Kida Kida Kida Kida. Kida Kida Kida Kida. Kida kida Kida Kida. Kida Kida Kida Kida. Kida Kida Kida Kida. Kida Kida Kida Kida. Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida kida Kida Kida. Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida. Kida Kida Kida Kida. Kida Kida Kida Kida. Kida Kida Kida Kida. Kida Kida Kida Kida. Kida Kida Kida Kida. Kida Kida Kida Kida. Kida Kida Kida Kida. Kida kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida Kida. Kida kida Kida Kida. Kida Kida Kida KidaKida Kida Kida Kida Kida. Kida Kida Kida Kida. Kida Kida Kida Kida. Kida Kida Kida Kida. Kida Kida Kida Kida. Kida Kida Kida Kida. Kida Kida 👍👍👍👍👍

 • Sajmire Dakaj
  Sajmire Dakaj

  mozik kida

  • Rock girl
   Rock girl

   Mali I robit Like

 • Gjylten Esati
  Gjylten Esati

  🖤💫🖤💫🖤💫

  • bcvbb hyui
   bcvbb hyui

   Subscribers ☺️ Faleminderit 😍😍😍😍😍😍😍😍💘💘💘💘💘💘❤️❤️❤️

 • Mentor Trena
  Mentor Trena

  💣💣💣💣💣

  • bcvbb hyui
   bcvbb hyui

   Mali I robit Like

 • XD Gott ist gut XD
  XD Gott ist gut XD

  it-my.com/watchvideo/video-7FCcnoIU-_Q.html Todd white

 • Rina Ramilli
  Rina Ramilli

  Go to 2mln

 • ana_xhaniii Ana_xhanii12
  ana_xhaniii Ana_xhanii12

  ❤❤🌍🌍👑👑💎💎

 • Bi Na
  Bi Na

  Superrrr breeee❤️❤️😘😘

 • ITABLINBLIN
  ITABLINBLIN

  México 🇲🇽🇲🇽✌️🔥

 • TJ Official
  TJ Official

  Ziki gjen suksessin e kangeve me kun kun kun kun mon mon mon on on on on 🙈🙈😍

  • ceerw buty
   ceerw buty

   The chorus sounds like Pishmon.... Great song anyways 🔥❤️

 • Fabio Fabio
  Fabio Fabio

  😁

  • ceerw buty
   ceerw buty

   Kejt me ni ritem amo apet kejt hite 😂🔥

 • Edita Muzaqi
  Edita Muzaqi

  Ju lumtttt mozzik te duaaaaa shummm

 • Driton Thaqi
  Driton Thaqi

  Teksti origjinal i këngës Okej dalim Ama ksaj here premtimet i mbajna Tmiren dhe tkeqen bashk i ndajna Merzin dhe gzimin bashk e hajna E njoni-tjetrin sa me afer e mbajna Si ty skam par kerkun kun kun kun kun kerkun E si un ska kerkun kun kun kun kun kun kerkun Ooo ska kerkun kun kun kun kun kerkun E ska kerkun kun kun kum kun kerkun Jam lazdru shume her un e di E tani ne intervist e ti si npolici Ti mpytshe kush o kjo Une jo valla sdi Ama besom qeto tripa I kalon qdo i ri Kur tdjeg ty djelli Une bona si vaj ulliri Vec ti ma din truni E shpirtin mas miri Nese ste kam un ty boj harakiri Tbej nervoz me tkap Vec me tni tu msha Let na nin edhe kojshit Se jena tu u perla Me tpershku fjal nuk gjej e skam Se ti ska Jam mundu me gjet po ska E sdyshoj un nty kurr ma Une vi me tmarr Vec kallxom deri nsa nsa nsa Okej dalim Ama ksaj here premtimet i mbajna Tmiren dhe tkeqen bashk i ndajna Merzin dhe gzimin bashk e hajna E njeri tjetrin sa ma afer e mbajna Si ti skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun E si une ska kerkun kun kun kun kun kerkun O ska kerkun kun kun kun kun kerkun Kaniher besoj shume Kaniher sbesoj hic Po sja vlen per naj bi**h Me mu mos e prish Sboj tatu une tmaj nen mish Sa mke mu une tkam 5 fish Kaniher kur po tnxo Kush eshte kjo e ajo E kur po ma kthen Valla nuk pe njoh Une ta fali vec mos ma merr per dobsi Se tani bona keqe e ta mshoj vi Sakrific per dashni ja vlen Me fal kaniher ja vlen Vec me tepru sja vlen Se tani ma nuk em gjen Qyteti shum i madh e ti dole Se zemren tem ma more E gzove e idhnove Po ska lidhje vec dalim me fore Okej dalim Ama ksaj here premtimet i mbajna Tmiren dhe tkeqen bashk i ndajna Merzin dhe gzimin bashk e hajna E njeri tjetrin sa afer e mbajna Si ty skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun E si une ska kerkun kun kun kun kun kerkun Si ty skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun E si un ska kerkun kun kun kun kun kerkun

 • Spajsi Tutorials
  Spajsi Tutorials

  sa fort ish kon me pas bo kta klipin ntjejtin ven ku e kan bo para 5 vjete te konga premtimet hahahahhah

  • Spajsi Tutorials
   Spajsi Tutorials

   @bcvbb hyui no german fol shqip or english

  • bcvbb hyui
   bcvbb hyui

   Was bedeutet a ki dalim ?

 • yasio bolo
  yasio bolo

  Sbej tatoo un tmaj nen mish Sa mki mu un tkom 10 fish 😍😍🥰🥰🥰 like nëse t pëlqen dhe ty😘😘

  • bcvbb hyui
   bcvbb hyui

   Moozik ky albumi yt qaq ka dal i mir saqe kan mu bo shum komente qe ski me mujt mi numru .... kida s'boj tatu ute maj me mish👏👏👏bravooooo

 • Argjenta Rrahmani
  Argjenta Rrahmani

  💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

 • james west
  james west

  Mali I robit Like

 • bcvbb hyui
  bcvbb hyui

  Subscribers ☺️ Faleminderit 😍😍😍😍😍😍😍😍💘💘💘💘💘💘❤️❤️❤️

  • yasio bolo
   yasio bolo

   Shuuuuuume bukur

 • Jessy '
  Jessy '

  ❤❤

 • Alina Abazi
  Alina Abazi

  2015 - okej dalim ama premtimet si ke majt 2020 - okej dalim ama ksaj here premtimet i majna

  • GaminTv
   GaminTv

   Prnime a se pasna dit

 • ELJESA Zeqirii
  ELJESA Zeqirii

  ojloqka

 • Pvnvme PsG
  Pvnvme PsG

  Albanische Beats sind anderst geil... 😆😍

  • bcvbb hyui
   bcvbb hyui

   24/7.HANA&KERKUN 😍😍😍😍😍♥️♥️

 • Gjergj Marku
  Gjergj Marku

  ju rane klikat eh u bate bajat

 • ceerw buty
  ceerw buty

  Kejt me ni ritem amo apet kejt hite 😂🔥

 • Amz
  Amz

  The chorus sounds like Pishmon.... Great song anyways 🔥❤️

 • soiung toiue
  soiung toiue

  From this is the best song of album

 • Lossy Abazi
  Lossy Abazi

  Brrr ❤🇦🇱

 • beteja bricori
  beteja bricori

  Okej dalim am2a ksaj here premtimet i mbajna t'miren e tkeqen bashk ti ndajna moozik kjo pjesa me ka pelqy ma mas ai qe nendon kshu bone like

  • ceerw buty
   ceerw buty

   A

 • beteja bricori
  beteja bricori

  Moozik ky albumi yt qaq ka dal i mir saqe kan mu bo shum komente qe ski me mujt mi numru .... kida s'boj tatu ute maj me mish👏👏👏bravooooo

  • soiung toiue
   soiung toiue

   kush ma ben sub do ja kthej pzz ok

 • Alfred Baden
  Alfred Baden

  Was bedeutet a ki dalim ?

 • dua
  dua

  Nëse dëshironi ta dini cfar efekti ka pandemia në ekonomi vizitoni faqën tonë dhe shikoni videon "Efektet e pandemisë në ekonomi" it-my.com/watchvideo/video-7TVVPQHYTgI.html

 • 12345 123456
  12345 123456

  Es gibt nichts Besseres als deine Songs. Ich liebe dich unendlich 🇨🇭🇽🇰🇦🇱

  • 12345 123456
   12345 123456

   Rem Entertaiment ja sicher 👑

  • Rem Entertaiment
   Rem Entertaiment

   Ich schwöre auf ALLES du hast recht nur Mozzik kann Musik machen Wallah ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ WALLAH ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Elisa Ademi
  Elisa Ademi

  Shuuuuuume bukur

 • M4E
  M4E

  Hey Ti që shikon ktë koment dhe më bën Subscribe ZOTI të bekoftë Familjen 🙏 Ju lutem më bëni të gjith nga një Sub ❤️ Asgjë nuk ju kushton, më ndihmoni të bëj 5K Subscribers ☺️ Faleminderit 😍😍😍😍😍😍

 • M4E
  M4E

  Hey Ti që shikon ktë koment dhe më bën Subscribe ZOTI të bekoftë Familjen 🙏 Ju lutem më bëni të gjith nga një Sub ❤️ Asgjë nuk ju kushton, më ndihmoni të bëj 5K Subscribers ☺️ Faleminderit 😍😍😍😍😍😍😍😍💘💘💘💘💘💘❤️❤️❤️

 • qopoy dnon
  qopoy dnon

  24/7.HANA&KERKUN 😍😍😍😍😍♥️♥️

 • Endrita Bytyqi
  Endrita Bytyqi

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Endrita Bytyqi
  Endrita Bytyqi

  ❤️❤️

 • Elisa Ademi
  Elisa Ademi

  Okay dalim tek kenga premtimet Okay dalim tek kenga kerkun Tek te dyja kan perdorur okay dalim

  • Elisa Ademi
   Elisa Ademi

   qopoy dnon edi dhe vet

  • qopoy dnon
   qopoy dnon

   s'ja vlen Se tani ma nuk ëm gjen E gzove e idhnove Po s'ka lidhje veç dalim me fore Okej dalim, ama ksaj here premtimet i mbajna T'mirën dhe t'keqen bashkë i ndajna Mërz

 • official hellbaniaz
  official hellbaniaz

  🤙🤙🤙🔥🔥🔥

 • Agim Ber1sha
  Agim Ber1sha

  Kerkun kun kun Pishmon mon mon Veqnjo njo njo Migarason son son A ka hala😂?

 • Adelina Iseni
  Adelina Iseni

  A

 • Joana Kurti
  Joana Kurti

  Pishmon mon mon , venin ton askush se svendeson son son , columbiana na na na , cika cika cika , panaroma ama ama ama , kerkun kun kun kun po e rradhes si do jet ? Bajat ky stil

 • Elwira Ibishi
  Elwira Ibishi

  kush ma ben sub do ja kthej pzz ok

 • Fadil Kasmi
  Fadil Kasmi

  Jeni te papare

 • Esmeralda Malokai
  Esmeralda Malokai

  ❤❤❤

 • vliduu zeeb
  vliduu zeeb

  Noone: Truni im ne 3 tnates : si ti skom pa kerkun kun kunn kun kuuun kerkun🤨

 • leonora Zeneli
  leonora Zeneli

  1 million👑❤️

 • Snow White's Adventures
  Snow White's Adventures

  Krejt njejt sikur Pishmon

 • vedat Hasani
  vedat Hasani

  Sukse mozzik ama kiden e kisha honger kreit loqk usht valla

 • Blerina Jusufi
  Blerina Jusufi

  " Kërkun" oke dalim ama ksaj here premtimet i majna " Premtimet " oke dalim ama premtimet si ke majt . Ju duam gjith shqiptart 🇦🇱 Mozzik - Kida

  • vliduu zeeb
   vliduu zeeb

   hahH

 • bodoy euir
  bodoy euir

  PP is so good

 • leonora Zeneli
  leonora Zeneli

  Shkojm per 1 milly❤️🥇

 • RFA Official
  RFA Official

  [Teksti i "KERKUN"] [Intro: Mozzik] Mmh, yeah [Pre-Chorus: Mozzik] Okej dalim, ama ksaj here premtimet i mbajna T'mirën dhe t'keqen bashkë i ndajna Mërzin dhe gzimin bashkë e hajna E njoni-tjetrin sa më afër e mbajna [Chorus: Mozzik] Si ti s'kam parë kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun E si unë s'ka kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun Oh s'ka kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun E s'ka kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun [Verse 1: Mozzik] Jam lazdru shumë herë unë e di E tani në intervist e ti si n'polici Ti m'pytshe kush o kjo unë jo valla s'di Ama besom kto tripa kalon cdo i ri Po rrina pi diri e tiriri Kur t'djeg ty djelli unë bona vaj ulliri Veç ti ma njeh truni e shpirtin mas miri Nëse s'të kom unë ty boj harakiri T'boj nervoz me t'kap veç me t'ni tu m'sha Le t'na nin edhe kojshit se jena tu u përla Baby, bam, bam, bam, booty, bam Me t'përshku fjalë nuk gjej e s'kam Unë vi me t'marr veç kallxom ti n'sa, n'sa, n'sa Okej dalim, ama ksaj here premtimet i mbajna T'mirën e t'keqen bashkë e ndajna Mërzin dhe gzimin bashkë e hajna E njoni-tjetrin sa më afër e mbajna [Chorus: Kida & Mozzik] Si ti s'kam parë kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun E si unë s'ka kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun Oh s'ka kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun E s'ka kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun [Verse 2: Kida & Kida & Mozzik] Kaniher besoj shumë, kaniher s'besoj hic Po s'ja vlen për naj bitch me mu mos e prish S'boj tattoo unë t'mbaj nën mish Sa m'ki mu unë t'kom 5 fish Kaniher kur po t'nxo, kush o' kjo e ajo? E kur po ma kthen "Valla nuk e njoh" Unë ta fali veç mos ma merr për dobësi Se tani bona keq e ta mshoj vi Sakrificë për dashni ja vlen Me fal kaniher ja vlen Veç me tepru s'ja vlen Se tani ma nuk ëm gjen E gzove e idhnove Po s'ka lidhje veç dalim me fore Okej dalim, ama ksaj here premtimet i mbajna T'mirën dhe t'keqen bashkë i ndajna Mërzin dhe gzimin bashkë e hajna E njoni-tjetrin sa më afër e mbajna [Chorus: Mozzik & Kida] Si ti s'kam parë kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun E si unë s'ka kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun Si ti s'kam pa kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun E si unë s'ka kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun

  • Most Wanted Tv24
   Most Wanted Tv24

   🌙ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDIA MUJAHEDEEN (Q:S:A:) CAHEB- Jindabad". Place:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR.ZAKER PARTY(way of peace). TRUE ISLAM. ||l||

 • Lisa's Melisa
  Lisa's Melisa

  hera e 1 qe degjoba Kiden të thot "BITCH":::::;;;;;; 😂😂😅😅👌👌

  • Lisa's Melisa
   Lisa's Melisa

   @bodoy euir ♡

  • bodoy euir
   bodoy euir

   🖤🖤🖤

 • Pamela _
  Pamela _

  Si kida dhe ziki ska kerkun kun kun kun😛

  • Most Wanted Tv24
   Most Wanted Tv24

   🌙ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDIA MUJAHEDEEN (Q:S:A:) CAHEB- Jindabad". Place:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR.ZAKER PARTY(way of peace). TRUE ISLAM. ||l||

 • 24hklarisa
  24hklarisa

  Noone: Truni im ne 3 tnates : si ti skom pa kerkun kun kunn kun kuuun kerkun🤨

 • 19 98
  19 98

  MOZZZIIIIIK SHQIPEEEEE🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱

  • Most Wanted Tv24
   Most Wanted Tv24

   🌙ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDIA MUJAHEDEEN (Q:S:A:) CAHEB- Jindabad". Place:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR.ZAKER PARTY(way of peace). TRUE ISLAM. ||l||

 • Kida Kida
  Kida Kida

  Lovee this song

  • Most Wanted Tv24
   Most Wanted Tv24

   🌙ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDIA MUJAHEDEEN (Q:S:A:) CAHEB- Jindabad". Place:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR.ZAKER PARTY(way of peace). TRUE ISLAM. ||l||

 • dutoiu hour
  dutoiu hour

  respect per dyt but this kind of music is ndëm tmuzikes mozomakeq

 • Alexander
  Alexander

  🎧 😉

 • Ahmed Heddad
  Ahmed Heddad

  Eid Mubarak

  • Most Wanted Tv24
   Most Wanted Tv24

   🌙ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDIA MUJAHEDEEN (Q:S:A:) CAHEB- Jindabad". Place:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR.ZAKER PARTY(way of peace). TRUE ISLAM. ||l||

 • Giusy
  Giusy

  vetem mu me duket si dries mertens? 😅

  • Most Wanted Tv24
   Most Wanted Tv24

   🌙ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDIA MUJAHEDEEN (Q:S:A:) CAHEB- Jindabad". Place:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR.ZAKER PARTY(way of peace). TRUE ISLAM. ||l||

 • Suela Bajrami
  Suela Bajrami

  hahH

  • Suela Bajrami
   Suela Bajrami

   hahah mozzik aje nda perej loredanesa

Prossimi video