No video
2TON - LOVE (Official Video 4K)
2:46
2,759,428
2TONoffical
Reddit
Music: 2Ton
Beat: Genc Avdyli
Text: 2Ton
Video: Grandmedia
Metro Music
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/3kvRbt2kN8vHU32xvPPMMt
Deezer: www.deezer.com/en/album/99657462
iTunes: music.apple.com/us/album/love-single/1467525333?ls=1

Commenti
 • Pranvera Asllani
  Pranvera Asllani

  πŸ˜‡πŸ˜‡πŸ˜‡πŸ˜‡

 • Bes Korg
  Bes Korg

  Kush esht kjo goca

 • Shpetim Martini
  Shpetim Martini

  Tash ket mulate dreqi ku e gjete more djal Se spo di po rreklamohet gabelica Kenga Apo makina πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚

 • Elton Kapai
  Elton Kapai

  Grande,!! πŸ‘πŸ‘Œ

 • L Tr
  L Tr

  Sa mir trrej kur buzeqesh tiπŸ”₯πŸ˜œπŸ’˜

 • Happy family
  Happy family

  Shum e bukur muzika likeπŸ‘πŸ‘‘ je me I miri

 • Bleart Gashi
  Bleart Gashi

  king king

 • Wert Wert
  Wert Wert

  Cfaree zerii keee 😍😍

 • Elida Pulaj
  Elida Pulaj

  Kjo çika shume e veçant a ja din emrin dikush ?? Muzika shume e mire 😍😍

 • Dajana Marku
  Dajana Marku

  LOVE YOU ❀❀ super muzike 2ton brravo .😍😍😍😍

 • erida_enida twins
  erida_enida twins

  Suksese!Shume super !❀❀

 • Game Shqip TV
  Game Shqip TV

  Bravo Hajde krejt like videon se shum e fortπŸ‘πŸ»πŸ‘πŸ»πŸ‘πŸ»

 • Lindi sula
  Lindi sula

  Per mu je maj miri ❀

 • ILLYRIAN ALBANIAN
  ILLYRIAN ALBANIAN

  Sì gjithmon me i miri 2Ton☺

 • emin maloku
  emin maloku

  respekt 2 ton

 • Princess Barby
  Princess Barby

  Cool music!😍😍πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯Big like from Romania!πŸ€—πŸ‡·πŸ‡΄πŸ‡·πŸ‡΄πŸ‡·πŸ‡΄β€β€β€

 • ReflexHD
  ReflexHD

  A ka instagram pidhuci?

 • Its Rayz
  Its Rayz

  N Swizer ??

 • Amir Latifi
  Amir Latifi

  2 Ton me bo like krejt se super asht 2ton

 • Sandra Davidovica
  Sandra Davidovica

  β™₯οΈπŸŽΆπŸ‘‘

 • Ankela M
  Ankela M

  Adorable!

 • Rrapatushja Rrapatushi
  Rrapatushja Rrapatushi

  Kjo femra si dru.

 • Arsenalimi
  Arsenalimi

  Qysh e ka emrin kjo vajza ne video??

 • Arnit Perteshi
  Arnit Perteshi

  2 ton is like milion

 • Akil Kodra
  Akil Kodra

  2ton πŸ‘ŒπŸ»

 • Rroland Makaj
  Rroland Makaj

  super kenge e super ze πŸ€—πŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘

 • Era Uka
  Era Uka

  Loooooooqka ma e madhe je ti 😍πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ’•πŸ’•πŸ’•πŸ’•πŸ’•πŸ’•

 • Bleart Gashi
  Bleart Gashi

  KING JE πŸ‘‘

 • halil velija
  halil velija

  kush sun e gjeje te njejten like ke lali dashnija vjen 1 her ne jet e sinqerta dashni

 • Elio Danaj
  Elio Danaj

  Cfare femre e rrall vajza ne klip

 • Omer Sadiku
  Omer Sadiku

  Shum mir e ke bo kengen 2ton

 • Alesia R
  Alesia R

  kush tjt skupton 99% se ca flet ai🀣🀣

 • 3enis β€˜
  3enis β€˜

  Qysh eka Instagramin kjo Femna nSpot πŸ€”

 • Nijazi Krasniqi
  Nijazi Krasniqi

  KΓ«ng relativisht e mire.

 • Emilja Koro
  Emilja Koro

  Kenge shumΓ« e bukur

 • Drilon Miftari
  Drilon Miftari

  I madh je 2 toni qfar do muzike qe e qet e mir dele πŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŠπŸ‘Š

 • bina n
  bina n

  Please come to the netherlands( holand) for a concert! Kur vjen ne holand per ni koncert!!

 • Arbenita Kabashi
  Arbenita Kabashi

  si ppo zgjohem deri po bi ngjum tuj e ndegju ket keng

 • Mira Mira
  Mira Mira

  Nuk gjej une njo si ty si ty ska je jee si ty skam ndje asnjeher nket jeteeee Miri & Mira ❀❀❀ FOREVER MY LOVE

 • die brΓΌder philfred
  die brΓΌder philfred

  πŸ‘πŸ’ŸπŸ’žπŸ’ŸπŸ‘πŸ’ŸπŸ’žπŸ’ŸπŸ‘πŸ’ŸπŸ’žπŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ’žπŸ’žπŸ’žπŸ’žπŸ’ž#frankfurt #graz##maribor#hirvatska #burekinbelgrad#makedonia#bitola#tessoloniki#ipsala#kesan#Tekirdag #silivri#semizkum#sehremini#istanbul ❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀

 • Enkela Gabriel
  Enkela Gabriel

  Super kenge e Δ·am degju gjith diten sot β€πŸ’“

 • K Trout
  K Trout

  Valentino corleoneΒΏ

 • ANDI KOTARJA
  ANDI KOTARJA

  Super kenge kush ben like komentit tim ju plotesofte cdo deshire

 • Adem Demi
  Adem Demi

  REPERI ME I MIR

 • Nicki Mehmeti
  Nicki Mehmeti

  β€οΈπŸ‘πŸ‘

 • Ori Ajdini
  Ori Ajdini

  Love this song ❀❀❀

 • Edison Bregu
  Edison Bregu

  Si e ka emrin kjo goca ne klip??

 • Franc Saraci
  Franc Saraci

  Mos vdeksh kuuuurrr o ty te honksha zemreeen jeeet

 • Merita Bushi
  Merita Bushi

  Nuk gjej une njo si ty ,si ty Vec e para ti je , Asnjehere skam gjet ne kete jete . Hej mama ,si ty nuk eshte asnjana Na vec jena ba ,e une per vete bana Tash nje munit une prej te je sndahna me ty lidhet ndjenja ,une i di shume gjona . Hej mama ,e madhe eshte dashnia Krejt senet(gjerat)e tua ,jane senet e mija Mes ne te dyve ska vend xhelozia Na sheh krejt qyteti kur une te ftoj tek shpia Sa mire te rri krejt ca vesh ti Sa mire te rri kur buzeqesh ti Mbon me ardh ku tjesh ti Ti po me shtin me menu gjate Te blej unaza dhe dukat Dhe pse po fol shume, te du prap Kur pot e ni zanin, ndihna me fat Ne fillim e ke dit ti cfare jam Dhe une e kam dit ke kam Pa e thane ,ti me kupton Dicka qe sduhet ,ti kurr se bon. Kam pas une te tjera, por tek ti kom ra Se di me mu cfare u ba Une kurre skon nejt vec me njo .

 • twin girl fashiongroup
  twin girl fashiongroup

  Edhe pse vone e degjova shume i mire je 2ton ti e ke meriten e kengetarit me te mire shqiptar zoti te ruajt Like nese i doni 2tonit akoma edhe me shume suksese *********

 • Kastriot Muji
  Kastriot Muji

  Mlujte me kit kong

 • Ilfet Sulejmani
  Ilfet Sulejmani

  Love Albania πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±

 • Mira Mira
  Mira Mira

  2 Ton kenget e tua i adhuroj 😍😍😍❀❀❀❀❀❀

 • DoNA Ajazi
  DoNA Ajazi

  πŸ™πŸ™πŸ™πŸ™πŸ™πŸ™πŸ™πŸ™πŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ€·β€β™‚οΈπŸ€·β€β™‚οΈπŸ€—πŸ€—

 • Benjamin Rina
  Benjamin Rina

  Te gjitha konget njisoj qia ropt o plak sa i marum je

 • Xhensil StrΓΆdahl
  Xhensil StrΓΆdahl

  ku e ke gjet gjith kte pidh mor shok, e papame thjesht te relakson me pamjen e saj

 • Menduh Mustafa
  Menduh Mustafa

  2ton a te kujtohet tuli goa

 • Mario Karafili
  Mario Karafili

  edhe pse fol shum tdu prap 😏

 • xXHEMAx
  xXHEMAx

  Ka shum talenta ne ferizaj 05 πŸ₯³

 • Violeta Caushi
  Violeta Caushi

  tmirat nuk gjenden kollaj veq te kqijat mas shpine jan

 • Evgenia Lazari
  Evgenia Lazari

  The button of replay is on fireπŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯you're the bestπŸ”πŸ”πŸ’–

 • Thirteen
  Thirteen

  ZΓΌriwest Bruda!

 • Artush Djartush
  Artush Djartush

  Delicious and very melodious / Congratulate

 • KUuuMAc McCarthy
  KUuuMAc McCarthy

  I am a Japanese fan. By the way, how do you read 2TON? two-Ton? dos-Ton?🧐

  • KUuuMAc McCarthy
   KUuuMAc McCarthy

   I was very interested in Albanian Music Thxγ€œβ•°(*Β΄οΈΆ`*)β•―β™‘

  • Shkup Shkup
   Shkup Shkup

   Its albanian menπŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±

  • Shkup Shkup
   Shkup Shkup

   Dy Ton

 • Marita Lopez
  Marita Lopez

  Un exitoπŸ”₯

 • Vexify & Scythe
  Vexify & Scythe

  U bonen krejt me kerre t'375,000$, tash rrollsat n'Kosov dalin ma shpesh se mercedesat N'shqipni.

 • Ana Tafhasi
  Ana Tafhasi

  Edhe un si ty se gje

 • Elmira Baruti
  Elmira Baruti

  2ton... Je gjigand fare...

 • Gjelal Kerolli
  Gjelal Kerolli

  Kalle kalle Shqipe qitja πŸ‡¦πŸ‡±β€πŸ‡½πŸ‡°timin

 • Ilfet Sulejmani
  Ilfet Sulejmani

  Kjo këngë është shumm e bukur ❀️

 • Bert Nerguti
  Bert Nerguti

  Kenga si gjithmon flak... Po kjo me rroba te zaza me ka bo te flas me veten ❀️❀️

 • arbi osmanollaj
  arbi osmanollaj

  2 toonnnnn 1 je babooo πŸ”₯πŸ”₯

 • Wert Wert
  Wert Wert

  Bravo je njish

 • L G
  L G

  2Ton esht reperi me i mire qe e kemi ne tregun ShqiptarπŸ˜‰

 • Kamikazi98 PUBG MOBILE
  Kamikazi98 PUBG MOBILE

  Supper Hit

 • Reni. Soren
  Reni. Soren

  bravo je me i miri

 • Shpresim salvatrucha
  Shpresim salvatrucha

  0:51 femnat qe ju bahen birat faqe kur keshin sdi a ka mat lezetshme

 • Eli CH
  Eli CH

  Ramp pam pam πŸ”₯ #love2ton

 • Sams Ung
  Sams Ung

  bravo

 • syed zainab Ali
  syed zainab Ali

  Nice song

 • ermal bajraktari
  ermal bajraktari

  Kapeeee mos e nsho dhipin o biiiiir

 • ledian Troka
  ledian Troka

  super kong

 • P!t Doll
  P!t Doll

  πŸ“πŸ’§πŸ˜‡πŸŒ‚πŸŒΉπŸŒ‚πŸ˜‡πŸ’§πŸ“

 • Ervis Cara
  Ervis Cara

  2 ton ma I madhi n ven gjithmon I njejti ne muzik the best πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‘πŸ‘

 • ardit zefi
  ardit zefi

  ky ash mbret dhe kaq reper ma i mir as nuk ofendon njeri

 • Ana Ana
  Ana Ana

  Sa super mo

 • Fitim Burgaj
  Fitim Burgaj

  Vertet Vertet me plot goje SUPER KENG SUPER TEKST 😍😍

 • Bella Tahiri
  Bella Tahiri

  Jo valla si qikjo smunesh me i gjet dy ski faj πŸ’£

 • Everything TV
  Everything TV

  Like kush mendon se kjo kenge do te jete hiti i veres 2019

 • Gresa Gresa
  Gresa Gresa

  2TON Love Love and Likeeeee πŸ‘πŸ’‹πŸ’‹β€οΈπŸ˜½πŸ’‹πŸ’‹πŸ’‹πŸ’‹πŸ’‹πŸ’‹πŸ’‹πŸ’‹

 • Xhavit Ismajli
  Xhavit Ismajli

  2ton i love you

 • Ela ela
  Ela ela

  2 Ton β€οΈβ€οΈβ€οΈπŸ‘

 • Hip Hop
  Hip Hop

  Oh my good so beautiful😍😍😍😍🀩🀩🀩🀩🀩🀩🀩🀩🀩🀩🀩😍😘🀩🀩🀩🀩🀩😍🀩🀩🀩🀩🀩🀩🀩🀩😍😍😍🀩😍🀩😍🀩🀩🀩😍🀩🀩😍🀩🀩😍🀩🀩😍😍❣❣

 • Landi Hyseni
  Landi Hyseni

  Suksese 2 ton dhe shpresoj qe te pelqehet shum πŸ˜ŽπŸ˜ŽπŸ‘‘πŸ‘‘

 • Eranda Cubi
  Eranda Cubi

  πŸ”₯

 • Nyreios
  Nyreios

  Holy shit this sucks, how the fuck did this show up on trending

 • Crazy Boy
  Crazy Boy

  Kush o qajo qika

 • Dardan Krasniqi
  Dardan Krasniqi

  Like Komentin Nese Ju Ka Pelqy Kanga E 2TON πŸ‘..πŸ‘.

 • Reyhanna Liyana
  Reyhanna Liyana

  Palidhje Gjith keng njet Pi qet Gjith spota njeta me ni femen tu ec πŸ€¦πŸ½β€β™€οΈπŸ€¦πŸ½β€β™€οΈ Bajat tu kan bo kengt

 • meti thaqi
  meti thaqi

  eke kalle me ket super hite br

Prossimi video