2TON - LOVE (Official Video 4K)
2:46
8,570,001
2TONoffical
Reddit
Music: 2Ton
Beat: Genc Avdyli
Text: 2Ton
Video: Grandmedia
Metro Music
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/3kvRbt2kN8vHU32xvPPMMt
Deezer: www.deezer.com/en/album/99657462
iTunes: music.apple.com/us/album/love-single/1467525333?ls=1

Commenti
 • avdyl burrniku
  avdyl burrniku

  Shume e forte

 • nadi monte
  nadi monte

  I fort je me kta fjalt e tua .Kom pas un shum tjera po tek ti kom ra jn kurr skom nejt veq me nja

 • by gree
  by gree

  In love me tgjitha kenget e 2TON ๐Ÿ˜ A eshte ndonje tjeter si une??

 • Albania Start
  Albania Start

  Sa me pelqen

 • Emmanuela silva
  Emmanuela silva

  ๐Ÿ˜๐Ÿ˜

 • Elfati Avdhllau
  Elfati Avdhllau

  Like like shpejt

 • Dito Chasko
  Dito Chasko

  E kam pa si me kon un me t ma drreth t ma drreth para unes

 • Sadije Makiqi
  Sadije Makiqi

  ๐Ÿ˜Š๐Ÿ˜Š๐Ÿ˜Š๐Ÿ˜Š๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿ˜Š๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜Š๐Ÿ˜Š๐Ÿ˜Š๐Ÿ˜Š๐Ÿค—๐Ÿค—๐Ÿค—๐Ÿค—samir

 • gaming albania
  gaming albania

  subscribe kush mundet ๐Ÿ‘ˆ

 • Milja Avdik
  Milja Avdik

  Kalle Loqki ja ki onenโคโคโคโคโค

 • Anjeza Sulejmani
  Anjeza Sulejmani

  Kenga shume e bukur!

 • Yaridza Rivera-Torres
  Yaridza Rivera-Torres

  ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡ท๐Ÿ”ฅ

 • Elma Shala
  Elma Shala

  ๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜

 • Killer Tube
  Killer Tube

  Sa ze te bukur qe ke.โค

 • marsilda almeta
  marsilda almeta

  Je njรซ kรซngรซtar qรซ e meriton famรซn qรซ ke. Rspekte nga Greqia. Je perfekt๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜™๐Ÿ˜™

 • roland halili
  roland halili

  ku je o 1-sh

 • Endrit Gjata
  Endrit Gjata

  2ton esh i vetmi kengtar qe ben hitet te mira edhe me se miri esh nje kengtat qe i ben pa sharje kenget

 • Nirmal Singh
  Nirmal Singh

  ๐Ÿ˜ก๐Ÿ˜ก๐Ÿ˜ก๐Ÿ˜ก๐Ÿ˜ก๐Ÿ˜ก๐Ÿ˜ก๐Ÿ˜ก๐Ÿ˜ก๐Ÿคฌ๐Ÿคฌ๐Ÿคฌ๐Ÿคฌ๐Ÿคฌ๐Ÿคฌ๐Ÿคฌ๐Ÿคฌ๐Ÿคฌ๐Ÿคฌ๐Ÿ˜ก๐Ÿ˜ก๐Ÿ˜ก๐Ÿ˜ก๐Ÿ˜ก๐Ÿ˜ด๐Ÿ˜ด๐Ÿ‘ฝ๐Ÿ‘Ž๐Ÿ‘Ž๐Ÿ‘Ž๐Ÿ‘Ž๐Ÿ‘Ž๐Ÿ‘Ž๐Ÿ‘Ž๐Ÿค›๐Ÿ‘‹๐Ÿ‘‹๐Ÿ‘‹๐Ÿ‘‹๐Ÿ‘‹๐Ÿ‘‹๐Ÿ‘‹๐Ÿ‘‹

 • D. S.
  D. S.

  2ton llov.โคโค

 • sara aliu
  sara aliu

  KING

 • Yastin Habibi
  Yastin Habibi

  ๐Ÿ”Š๐ŸŽง๐Ÿ›ซโ˜๏ธโ˜„๐Ÿ”ฅ๐Ÿ’ง๐Ÿฅ‡๐Ÿ…โ™ฅ๏ธโ™ ๏ธ๐ŸŽด๐Ÿพ๐Ÿจ๐Ÿฅƒ๐Ÿฅƒ๐Ÿผ๐Ÿก๐Ÿ•๐Ÿฆ๐Ÿ•Š๐Ÿ•ธ๐ŸŒทโ˜˜๐Ÿ๐Ÿ˜‚๐Ÿ’ช๐Ÿ‘Œ๐Ÿ’‹๐Ÿ‘…๐Ÿ‘€๐Ÿ‘ฃ๐Ÿ‘๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ญ๐Ÿ–ค๐Ÿ—ฏ๐Ÿ˜Ž

 • Yastin Habibi
  Yastin Habibi

  ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ซ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ

 • Elta konomi
  Elta konomi

  Bravooooooo dy ton per ze qe ke dhe muzika qe luan trujt zoti๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿค—๐Ÿค—๐Ÿค—๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜‹๐Ÿ˜‹

 • Avni Ahmeti
  Avni Ahmeti

  Valla Arton qikjo femna spo ta rraska hiq

 • Aferdita Bisaku
  Aferdita Bisaku

  ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ

 • Cuni Tezes
  Cuni Tezes

  ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ

 • qija luje
  qija luje

  Nuk gjej asnjo si ty si ty qfare je si ty nuk gjej

 • qija luje
  qija luje

  Me pdlqejn muzikat e tua Besaaaa

 • yll aliu
  yll aliu

  sa me qesh ke a je martu ๐Ÿ˜„๐Ÿ˜„๐Ÿ˜„๐Ÿ˜„๐Ÿ˜„๐Ÿ˜„๐Ÿ˜„๐Ÿ˜„๐Ÿ˜„

 • yll aliu
  yll aliu

  ku i gjen be qito femna a je martu me do njo ๐Ÿ˜„๐Ÿ˜„ a ma kthen be sem me met pik hajt bite

 • yll aliu
  yll aliu

  ๐Ÿ’‹๐Ÿ‘‘

 • yll aliu
  yll aliu

  bravo wow ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ˜

 • yll aliu
  yll aliu

  ti e ke ber shum mire

 • yll aliu
  yll aliu

  une jam motra yllit dhe jam7vjeqe dhe dua te them love 2ton

 • yll aliu
  yll aliu

  ๐Ÿ’œ๐Ÿ’œ๐Ÿ’œ๐Ÿ’œ๐Ÿ’œ๐Ÿ’œ

 • Ilir Lamaj
  Ilir Lamaj

  Shyqyr qe esht dhe ky 2ton dhe ben ndoje keng te bukur dhe nuk tregon orat dhe leket. Se kta rreperet e tjer na kan qa trapin duke na tregu orat dhe lekt e makinat ... pfff ... big like for you broo

 • Luti Plaku
  Luti Plaku

  2TON Vazhdo keshtu nomber 1๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช

 • laura alushaj
  laura alushaj

  O zotttt sa fiksim ae esht kjo nuk lodhesh edhe 1000 her po ta degjosh ๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ’–๐Ÿ’–๐Ÿ’–

 • Risilda Dervishi
  Risilda Dervishi

  Vetem dashuria mund te iluminoj Ska force me tmadhe se ajo Kush di kuptimin e fjales dashuroj Me ndjenjat nuk luan jo Dashuria nuk shkaterron Por filiza treja lindin Nese kte ndjenjen perjeton Esht e vetmja qe te plots on shpirtin Ndojher ndihesh bosh Sikur asgje ste perket Dashuria tjep forc Te besh hapa ne jet Kur ne dashuri vihen kushte Ajo kthehet ne biznes Vec asaj mos I bjer me grushte Se jeta jote thyet ne mes Jeta ska kuptimin pa dashuri Esht Vetem ekzistenc Nese ne cdo gje fal miresi Merr shperblimin tend Mos u ndiko nga askush Per te marr vendimet e tua Boshllekun Vec ti e mbush Me veprat e fjalet qe thua. Dashuria nuk lendon Por tjep forc Te dish per cka jeton Per cka je akoma nket bot KJO ESHTE SUPER KENGEโค๏ธโค๏ธโค๏ธ

 • ze-soni -0234
  ze-soni -0234

  O sa tmir jeni dyt ja ha loqkn dyve love love love

 • ka ngel rrepi ndur t grave bro
  ka ngel rrepi ndur t grave bro

  Love you 2 ton t lutem ma shum muzik zani jot ma knaq shpirtin ๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜

 • florjan stomici
  florjan stomici

  ๐Ÿ˜

 • luan vishaj
  luan vishaj

  Qdo keng e jotja mbetet pa u ber bajat.

 • C M
  C M

  Pak e trash kjo qika ๐Ÿ˜ฑ

 • Rion Syla
  Rion Syla

  2 TON -LOVE

 • Hana Syla
  Hana Syla

  Te lumte like e ki

 • yllka nitaj
  yllka nitaj

  โค๐Ÿ‘

 • xhume muka
  xhume muka

  2ton ti je idhulli i vellait tin ai vdes per ty๐Ÿ’–๐Ÿ’–๐Ÿ’–

 • Zemra Ime
  Zemra Ime

  Hello from sweden๐Ÿคฉ

 • Starlight Starlight
  Starlight Starlight

  โคโคโคโคโคโคโคโคโคโค

 • Sarah Hohn
  Sarah Hohn

  Albaner Nike Style ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ

 • Nderim Latifi
  Nderim Latifi

  Cava cava podu me ta prek ๐Ÿ˜ฎ po du met pa ufa

 • Dijar Rashkaj
  Dijar Rashkaj

  โคโคโคโค

 • Suela Zeqiri
  Suela Zeqiri

  Mu ka Bo fiksim kjo kenge... Qfare zani mmmm

 • Cuni Tezes
  Cuni Tezes

  ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ

 • Luka Lukani
  Luka Lukani

  P&P 16/3/2011 โค๏ธ

 • Melisa Melisa
  Melisa Melisa

  2Ton je kengtari me i miri ivecanti prej tjerve

 • Marcela Dardha
  Marcela Dardha

  โค๏ธ

 • Freddi Kryekurti
  Freddi Kryekurti

  Super

 • Toni Krasniqi
  Toni Krasniqi

  Paskan fillu tu tra flokt o pall..mos pi lloj lloj kari se le nam ๐Ÿค๐Ÿคpeace

 • Bekim Krasniqi
  Bekim Krasniqi

  2 TON did it again๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

 • Fiona kleiner
  Fiona kleiner

  Te kam yll ๐Ÿคฉ๐Ÿ˜๐Ÿคฉ๐Ÿ˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ

 • Savina Kosta
  Savina Kosta

  Super keng

 • Marsida subashi
  Marsida subashi

  ๐Ÿ‘Œ supper

 • Gerald Tafa
  Gerald Tafa

  shummm bukurr u dashurova

 • Giuliosad Tati
  Giuliosad Tati

  Je shum bravo vazhdo keshtu, pershendetje nga qyteti i Beratit

 • Nikoleta Makaj
  Nikoleta Makaj

  Shum te mir jeni ๐Ÿ‘Œ๐Ÿป๐Ÿ‘Œ๐Ÿป shum kinge kjo vajza๐Ÿคฉ๐Ÿ’Ž๐Ÿ‘‘

 • JusM
  JusM

  Hitet verore shqiptare e 2019! Albanian Sommer Hits of 2019! it-my.com/watchvideo/video-eOz3J22KSOI.html

 • Rigers Nushi
  Rigers Nushi

  Bravo komplimente shok

 • FidaimRrustolli
  FidaimRrustolli

  Like Kush pe pret 2TON - Ca Va

Prossimi video