Cricket ft Dafina Zeqiri - Nje here ne jete (Official Music Video)
3:13
5,575,825
Cricket Music
Reddit
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/NjeHereNeJete
Official video for "Nje here ne jete" by CRICKET & @Dafina Zeqiri .
Music by : CRICKET
Produced by : CRICKET
Lyrics & Melody : Endrit Mumajesi (MUMA)
Master by : Lorenc Aliaj
Video Entermedia
Follow @Cricket Music on:
Instagram : instagram.com/cricket.music/
Follow @Dafina Zeqiri on:
Instagram :instagram.com/dafina.zeqiri/
Music is a language that transcends all boundaries.
© 2020 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
#Cricket #onima #dafinazeqiri

Commenti
 • Bianca Gashi
  Bianca Gashi

  Pidh i fort

 • Erjon Gashi
  Erjon Gashi

  mos e ndrro shandrrin ma se kjo kang te gjithve na tranoj

 • Frid Klas
  Frid Klas

  :)

 • LjuzienLjuv
  LjuzienLjuv

  Pretty nice song! Love from 🇷🇸 ❤️ 🇦🇱

  • fouoii gyhh
   fouoii gyhh

   🥂🍾💎💎⛓

 • Artur Prenga
  Artur Prenga

  Un jam ne 🇸🇪 ti Ku je???😁😁😁😁

 • Bukurije Saliji
  Bukurije Saliji

  Viq suksese me kangt e tjer Dafina

  • fouoii gyhh
   fouoii gyhh

   Dafina zeri jot eshte wow❤

 • Its E
  Its E

  O yll bote na shkrive me ket zo 😍😍😍

 • Bukurije Saliji
  Bukurije Saliji

  Dafina e ki zanin shum te veqant je bash nje kengtare e vertet 🤩🤩🤩🥰

 • dafina llumnica
  dafina llumnica

  love you..

 • Nguyễn Đức Long
  Nguyễn Đức Long

  I’m Vietnamese and I love Albanian songs so much ❤️ 🇦🇱 🇽🇰

 • Halve Kale
  Halve Kale

  🇦🇱❤🇦🇱❤

 • Florim Metaj
  Florim Metaj

  Kur lun n'bisht tani duhet me knu ksi kang 😋🤔🥰

 • Baftir Maxharraj
  Baftir Maxharraj

  No Comment!👏👏

 • Jonid Kurtishi
  Jonid Kurtishi

  shume muzike e fort.i love DAFINA Zeqiri

 • Klevis Hasa
  Klevis Hasa

  Yll i bukur ti 😍💓

 • madeinitaly shoes
  madeinitaly shoes

  Ngelesh unike ne zerin tend 👏🌺

 • Armend Selimi
  Armend Selimi

  Shummm kenge e bukur😎👍🏻😍😊 Respect

 • dorian vvv
  dorian vvv

  i love this song replayed it 50 times today, gets me through boxing sessions. Dafi is special

 • Albana Alba
  Albana Alba

  Dafina zeri jot eshte wow❤

 • jaha albulena
  jaha albulena

  🥂🍾💎💎⛓

 • Skenda 1234
  Skenda 1234

  Krejt në rregull por kraht q,po i livrit sikur tu rreh karate pak keq

 • Nutz G
  Nutz G

  🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱

 • king queen kein name
  king queen kein name

  te dua liridona 😅😅😅

 • Melina Esposito
  Melina Esposito

  Sa e du ket kange❤️❤️❤️❤️

  • mikin lirou
   mikin lirou

   Thjeshtë E pa zëvendësueshme!

 • Nicole Levano
  Nicole Levano

  Me gustó 😍🇵🇪🇦🇱☺️

 • Elisa Eli
  Elisa Eli

  Perlee💙

  • Elisa Eli
   Elisa Eli

   mikin lirou are you jealous?

  • mikin lirou
   mikin lirou

   WHY IS THERE AN ALBANIAN SONG ON GREEK TRENDS?! WTFFFF😷

 • chill house
  chill house

  Love Albanian music🙏

 • Fatjon Ndreka
  Fatjon Ndreka

  Shume kenge dhe muzik e bukur.. Bravoooo Cricket & Dafi ! SUPER BIG LIKE 👍

 • Jetmira Azizi
  Jetmira Azizi

  Kenga eshte thjesht perfect 👏s'kam coment, por, qka me pelqeu edhe me shume eshte qe pe ne fund pash nje klip dhe nje kenge me shume vlera dhe pa skena te turpshme, dhe kur eshte e mir eshte e mir d,m,th s'ka nevoje me u zhvesh, se kenga degjohet e nuk shikohet, e kur degjohet meqe eshte e mire, degjohet, pelqehet, vlersohet edhe kshtu, thjesht, krejt thjesht, por, Perfect 👏👏👏 Te lumte Dafina 👏👏👏

 • Pranvera Konushevci
  Pranvera Konushevci

  pse bre aq shum operacion ftyre skishte nevoj

 • jeton morina
  jeton morina

  Shum shum e bukur

 • Fotinia Gjiriti
  Fotinia Gjiriti

  Super kenge Dafi,kam ngelur goje hapur,bravo!

 • Shpresa REXHAJ
  Shpresa REXHAJ

  Super keng super diva, vetem tu dafina din keshtu 🌹♥️

 • shkodran me zemer
  shkodran me zemer

  Heeej o njerëz a jam vëtëm unë që e dëgjoj 100 her në ditë këtë, apo ka shumë sikur unë. Të më bëjnë like ata që e pëlqejnë, që ta kuptoj se nuk jam i vetmi

 • Anja Anja
  Anja Anja

  ❤❤🌼

 • Gesjan Bb4life
  Gesjan Bb4life

  omg 1week 5milly😶

 • Artur Prenga
  Artur Prenga

  Super si gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️ Zoti te bekoft

 • Arbresha ar
  Arbresha ar

  Kur kendon Rep e tepron me qdo gje dhe aspak sme pelqen!!! Ndersa stili i saj sikur ne kete kang tregon talentin e saj!! Rri keshtu Dafina me kete zhaner muzike sepse tjeret ste shkojn aspak!!

 • Cat People documentarys
  Cat People documentarys

  WHY IS THERE AN ALBANIAN SONG ON GREEK TRENDS?! WTFFFF😷

  • Osman anhaa
   Osman anhaa

   Because albanian is international and many many greeks are albanian and albanian live in greece :)

  • A A
   A A

   Cat People documentarys ❤️🤗

 • O. M
  O. M

  Thjeshtë E pa zëvendësueshme!

 • mikin lirou
  mikin lirou

  Like kush mendon se Dafina Zeqiri eshte e bukur👍

 • Paulin FC Bayern Munchen
  Paulin FC Bayern Munchen

  Greetings from 🇦🇱🇭🇷🇩🇪🇮🇹🇦🇺

 • Iulia Giulia
  Iulia Giulia

  From ROMANIA big big ❤

  • Geg Toska
   Geg Toska

   Thanks zemer

 • Arlinda Zenuni
  Arlinda Zenuni

  Dafina zeqiri 🥰❤🥰❤

  • mikin lirou
   mikin lirou

   Je e bukur💋💋💋

 • Ladia Oswald
  Ladia Oswald

  Za qe mishin kokerr ma ka ba. Bravo KOSOVA

 • Teodor чудо Çudi Petkovski
  Teodor чудо Çudi Petkovski

  mos e le dashni me shu a e di se sa te du

 • FrediiVEVO iT
  FrediiVEVO iT

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Odetukas pokemon Girl Pokemon
  Odetukas pokemon Girl Pokemon

  I love this song

 • Teuta Mullalli
  Teuta Mullalli

  🔣

 • Arbnora Haliti
  Arbnora Haliti

  Mjyc

 • Arta La
  Arta La

  Dafina die beste🇦🇱🇽🇰🇩🇪🇨🇭

 • Ilija Acimovic
  Ilija Acimovic

  Idk lyrics but rhytm is really good

 • jeton morina
  jeton morina

  Shum e.degjushme.

 • Jetlira Rexhepi
  Jetlira Rexhepi

  😘💃🧜‍♀️🤩😍👯‍♀️👏👏👏

 • Jetlira Rexhepi
  Jetlira Rexhepi

  Shum bukur Dafina të dua

 • Fakete TIshukaj
  Fakete TIshukaj

  Mos ele ti mos ele dashurin mu Shu Aedin se sa te Dua...Dafina ❤❤❤😘😘😘

 • Fatime Bexheti
  Fatime Bexheti

  O9000

 • Zmajlaj Zmajlaj
  Zmajlaj Zmajlaj

  Je e bukur💋💋💋

 • El Profesor
  El Profesor

  A DIN DIKUSH MEM KLLX KUR KNON CRICKET??

  • El Profesor
   El Profesor

   @Geg Toska edi po pse e shkrun aty producentat tjer ne fund te muzikes e shkrun aty e jo ky mu bo kishe une ndryshe

  • Geg Toska
   Geg Toska

   Nuk knon po esht producenti

 • Eltjer Cengu
  Eltjer Cengu

  IT-my njerz ju qr mu rpt Stresi 45K Like 3.4M kjo 42K Like 4.8M 5M Ik nuk Ngjoj Muzik mo ja kam qr e ca 10 fjal kret

 • MARJETA Doci
  MARJETA Doci

  I love this song Daffy you are the best ⭐️⭐️

 • faycal aiouaz
  faycal aiouaz

  Lol lol lol

 • Domi Nator
  Domi Nator

  Kang e mir👍, edhe qaj karcylli ne fillim e ne fund u ba i famshem crrrtt crrtttt 🙂

 • Mimoza Meka
  Mimoza Meka

  Po ku ka sinqeritet ne ditet e sotme ?.kenga shume e bukur 💖

 • Dorela Reci
  Dorela Reci

  Me e mira ❤

 • Aj Join
  Aj Join

  Hey llll

 • Frida fr
  Frida fr

  Asnjëri Edi Rama:Me reformat që kemi bërë do ja dalim😑 Unë:Bëhu i sinqert 1 herë në jetë🤔

 • JL 635
  JL 635

  Wie findet ihr mein neuen Beat ?

 • Hamdie Fikaj
  Hamdie Fikaj

  Përfekt 👏🏻

 • Mikel Topuzi
  Mikel Topuzi

  Dafi it's back mdf 🇦🇱💪💪

Prossimi video