Elvana Gjata - A m'don
3:09
3,673,304
Elvana Gjata
Reddit
#elvanagjata #amdon
Stream it on Spotify : smarturl.it/amdon/spotify
Written by : Elvana Gjata, Arber Zeqo
Produced by : Arbre Blass
Directed by Emir Khalilzadeh
Mixed and mastered by Johan Bejerholm
Production Company: ASTRONOT FİLM
Producer: CEYHUN SEVİL, CANSU YILMAZ
DOP: EMRE KARBEK
Editor: ÖZKAN AKSULAR
Color Correction: ERCAN KÜÇÜK, EMRE KARAGÖZ
Lyrics :
Alele uhh Alele
Alele nuk duroj me..
Rahat shpirti nuk me fle
Po du me dit a po mdon me..
A ki ca me thone? (x4)
Nanana
Uh a ben ty me tfol
a ben me thone
se shume ti po m’mungon
Nuk e di se ca kom bo
Per mos me mdasht
e mos me fol..
A bon ty me thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon..
Ku me dit ndoshta gabon ..Love..
Alele uhh Alele
Alele nuk duroj me..
Rahat shpirti nuk me fle
Po du me dit a po mdon me..
A ki ca me thone..
A ki ca me thone ma vone..
Une me ty jom still in Love
E ti shume mire e di
Une me ty jom still in Love
E ti e di..
Uh a ben ty me tfol
a ben me thone
se shume ti po mungon
Nuk e di se ca kom bo
Per mos me mdasht
e mos me fol..
A bon ty me te thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon..
Ku me dit ndoshta gabon ..Love..
Like EMM on Facebook : facebook.com/eastmusicmatters/
Licensing : lc@eastmusicmatters.com
instagram.com/elvanagjataaaa
facebook.com/elvanagjatazyrtare
twitter.com/GjataElvana
(C) 2019 East Music Matters

Commenti
 • Heatzh 81
  Heatzh 81

  dope song, i like it

 • Nico Voutrinas
  Nico Voutrinas

  Super hit elvana Love you urime e dashur.

 • Deon Shala
  Deon Shala

  Fheiejeoue🤔🍕

 • Oliver Hart
  Oliver Hart

  je dashuri 💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

 • Refije Muca
  Refije Muca

  Super ylli 😍😍🤩🤩

 • Ahmet Aljijs
  Ahmet Aljijs

  ❤❤😋

 • Matea Bazelli
  Matea Bazelli

  😍😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Giulia giuliana
  Giulia giuliana

  Alele alele me ta dit nuk po duroj dot me ti amo vita mia ❤❤❤❤

 • Kosti Peno
  Kosti Peno

  Nje nga kenget me te bukura,faleminderit #Elvana Gjata

 • Mads Mik
  Mads Mik

  Dal titolo mi pareva napoletano 😅

 • Рома Ассадов
  Рома Ассадов

  оооо еееее🎶🎵

 • Aleksandar Srbulovic
  Aleksandar Srbulovic

  @aleksandar_srbulovic Instagram followers 💪💪💪😀

 • nexhla.m m
  nexhla.m m

  alele nuk durojmë 😍😍😍😍😍

 • Aurela Morina
  Aurela Morina

  Sa e lezetshme qe je Elvana dhe shum e bukur love you so much kenge super💝🙌🔥

 • Michail Oikonomou
  Michail Oikonomou

  Kisses from Greece, wonderful song!👍❤😜

 • Anxhela Gjini
  Anxhela Gjini

  pincesh❤❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙❤❤💋💋💋💋👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • Bedri Bartels
  Bedri Bartels

  Diva 🇦🇱🇽🇰

 • ALTIN ALIRAJ
  ALTIN ALIRAJ

  kjo eshte kenge tekste shqip kendon shqip pa fjale te huaja dhe ka mare 3,339,009 pelqime, pa kuptim chfare pelqejme ne kenge te huaja keshtu jemi ne shqipetaret tradhetare e vetes kjo kenge e elvanes duhet te ishte top me te mirat dhe hiti me i mir ne shqiperi dali ca kurva bejn striptizem me kenge te anglishte dhe nuk i kupton dot kjo eshte chudia

 • Kejsi Hykaj
  Kejsi Hykaj

  IRELAND is listening so much 🙉♥️🇨🇮🇨🇮🇨🇮

 • hmm ja
  hmm ja

  Perfect🔥

 • Alberta veliu
  Alberta veliu

  😘😘😘😘😘

 • El Chapo
  El Chapo

  Tutututu tutututu tutututu tututututututututtutu

 • Dorotka
  Dorotka

  Greetings from Poland 🤩🔥🔥💞 Thats amazing! Im in love in albanian songs!

 • Juli Kurti
  Juli Kurti

  😍😍😍😍😀😀😀🌜

 • Juli Kurti
  Juli Kurti

  Zemer

 • gianis apostolou
  gianis apostolou

  Άν δεν δεις παρακάτω θα.. Τόσα χρόνια θα ζήσεις ⤵️

 • Bora_ blackpink
  Bora_ blackpink

  Sa e bukur ishe bere elvana! Une jam fancja jote me e zjarri le te themi!! I love youu!

 • Azem von Drenica
  Azem von Drenica

  "Big booty like this ama jo për biznes" - Elvana Gjata Lejla

 • Fleur Floo
  Fleur Floo

  Nuk e kuptoj pse asnjeher sme plq kjo elvana nuk e di me duket shum e sforcuar kjo edhe xhensila

 • Markos Kokonas
  Markos Kokonas

  Beautiful Beautiful

 • Alban Bela
  Alban Bela

  Ylle...

 • cs 1.6 memorys
  cs 1.6 memorys

  Albania durres hit music 😍❤️

 • Megi Hysen
  Megi Hysen

  Kjshnu omsimjzokmzins jnwkmjaj imsko.yasinimfd i tbi.t okkksnomucen.y ynin

 • Hamdi Kuka
  Hamdi Kuka

  🍬🍬🍬🍬🍬🍬☕💒

 • Cringe Yes
  Cringe Yes

  Te kishte shku te kanga magjike kishte fitu venin par

 • artina tina hajdari
  artina tina hajdari

  Super je e pa par elvana gjata Cdo keng e jotja behet super hit 🍇🍇🍇🍇👏👏👏👏👏👄👄👄❤❤❤

 • Jasiqi Anisa
  Jasiqi Anisa

  Wow 🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑😯😯😯😯😯😯😊😍❤♥️💘💣

 • Kipi Hyko
  Kipi Hyko

  Elvana je nje dashuri e vertet ❤️❤️

 • Drena krasniqi
  Drena krasniqi

  Love from Belgium💖

 • Lavdim Vranovci
  Lavdim Vranovci

  Shume mire, veq nje spo kuptoj me ket vajze i ka te gjitha ,zerin, bukurin , te gjitha pse edhe kjo me shume pak rroba me dal? Ndoshta vera? Spo di jo!!!!!!!

 • Meti Balla
  Meti Balla

  Bishaaaaa

 • Kajot Kume
  Kajot Kume

  Jam fansja jote me e zjarrte zeri yt esht sa 1000 engjej

 • Po ti a e don 😉😂❤❤❤

 • Don Leo
  Don Leo

  Name of the models?

 • Doils Cani
  Doils Cani

  Je shum e mire😘😘

 • Ela Ferfelli
  Ela Ferfelli

  ❤❤❤👌👌👌👌

 • Moza Moza
  Moza Moza

  Je e madhe Elvana !!!💗💗 Te lumte , je super ❤❤

 • Ajkune Krasniqi
  Ajkune Krasniqi

  Une jam Flota

 • Ajkune Krasniqi
  Ajkune Krasniqi

  Wow

 • Lusila Lusila
  Lusila Lusila

  Sa ze i mrekullushem❤ Elvana Gjata😍😍

 • lejla jonuzi
  lejla jonuzi

  🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥

 • Юрий Ботнарь
  Юрий Ботнарь

  Рачком бы их

 • Si Si
  Si Si

  O zottttt Elvanaaaaa superrrr kenge si cdo here!!!

 • Ngo Shqip
  Ngo Shqip

  SUB MY CHANEL PLZ

 • DOKKAN B0Y
  DOKKAN B0Y

  Greetings from Mahaleshin i dont understand a think but i love this song

  • # musicismyeverything
   # musicismyeverything

   😂😂😂

  • rashutaarbl
   rashutaarbl

   Albania loves Mahaleshin <3

 • Astrot Ajxb
  Astrot Ajxb

  Artiste, që rrezaton thjeshtësi, talent, perfeksion. 👏👏👏

 • Ilir Baca
  Ilir Baca

  Queen of Albania 🇦🇱

 • Your Paradise
  Your Paradise

  🥰

 • SkT NoLiMeT
  SkT NoLiMeT

  Shqipe #1 swiss

 • Lyrics_ Quotes
  Lyrics_ Quotes

  Teksti / Lyrics Alele uhh Alele Alele nuk duroj me.. Rahat shpirti nuk me fle Po du me dit a po mdon me.. A ki ca me thone? (x4) Nanana Uh a ben ty me tfol a ben me thone se shume ti po m’mungon Nuk e di se ca kom bo Per mos me mdasht e mos me fol.. A bon ty me thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon.. Ku me dit ndoshta gabon..Love.. Alele uhh Alele Alele nuk duroj me.. Rahat shpirti nuk me fle Po du me dit a po mdon me.. A ki ca me thone.. A ki ca me thone ma vone.. Une me ty jom still in Love E ti shume mire e di Une me ty jom still in Love E ti e di.. Uh a ben ty me tfol a ben me thone se shume ti po mungon Nuk e di se ca kom bo Per mos me mdasht e mos me fol.. A bon ty me te thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon.. Ku me dit ndoshta gabon..Love. Plz like🙏❤️

  • No. One
   No. One

   🥰🥰

  • Pictures of Singers
   Pictures of Singers

   Lyrics_ Quotes thnx

 • jana marke
  jana marke

  Elvana is a fucking Queen 👸🏽👑💕.

 • Swiss let's Play
  Swiss let's Play

  Was machen diese ganzen Lieder in den Trends ?????!!!

  • ArianaGrande Random
   ArianaGrande Random

   Swiss let's Play HAHAHAHAHAHA NHHHH

 • ba dis
  ba dis

  😍😍😍 dz

 • Jashar Agalliu
  Jashar Agalliu

  Najz

 • Ardian Cera
  Ardian Cera

  nuk mbaj mend sa her e kam klikuar kete kenge e bukura jone keep going krenaria jone i dont care about your personal life but for your music .....hell yea Sonila

 • martina 4
  martina 4

  #14 in 🇮🇹🤟

 • TetkaaSejlaa96 Osmanovic
  TetkaaSejlaa96 Osmanovic

  Love from Bosnia & Norway 🇧🇦🇳🇴, i’m from Bosnia but i live in Norway. Love albanians music every much , I’m listening them everyday ❤️

 • Armela Tafa
  Armela Tafa

  Kot palidhje

 • Alardo Malone
  Alardo Malone

  Albania heart 🇦🇱

 • Rabije Krasniqi
  Rabije Krasniqi

  wow Sa e mir kanga😘😍

Prossimi video