Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 11 Janar 2020, Entertainment Show
2:55:04
732,073
Top Channel Albania
Reddit
Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca
Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja
Të ftuar: Ghetto Geasy, Majk, Enca, Ermal Mamaqi, Marjana Kondi, Bruno Shllaku, Arjola Demiri, Irgen Çela.
Këngëtare: Fifi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on IT-my Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#ShikoKushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Commenti
 • Klaudio Qosja
  Klaudio Qosja

  👏👏👏🇦🇱

 • Lona Lona
  Lona Lona

  Kush ësht me skoadren e kuqe like

 • Xhoana Shahinaj
  Xhoana Shahinaj

  rezi super idjot karagjozlleku e ka dhe nje kufi Flori je super

 • Ro Li
  Ro Li

  Ky resarti nuk durohet fare. Ben si skapament i prishur

 • Eda Sylejmani
  Eda Sylejmani

  O sa do te me mongon Luana ne shiko kush luan

 • qufaj flutra
  qufaj flutra

  A bethen na hongshi

 • Melinda Queen
  Melinda Queen

  A i paski be fjala se knojn mire se skandal knojn

 • Nija Vuqiterna
  Nija Vuqiterna

  www.gofundme.com/f/x8kjx-for-a-new-kidney?utm_source=customer&utm_medium=copy_link-tip&utm_campaign=p_cp+share-sheet please help us 🙏

 • Vigan Hyseni
  Vigan Hyseni

  Fifi shum e bajatshme omg

 • bilinas mini
  bilinas mini

  Butrint Imeri eshte nje djale mendjemadh,tekanjoz kushedi ca I duket vetja I rrofte bukuria atij 🤢🤢🤢🤮

  • monika laosi
   monika laosi

   Shum camera switches pa nevoj

 • Eduart Pali
  Eduart Pali

  Rezi the best

  • monika laosi
   monika laosi

   Enca me kalli me at fustan

 • monika laosi
  monika laosi

  Ky Rezi qe ngeli duke e quajtur Xhoden xhuxh gjithe kohen ma shpifi😡

 • swetty Sweet
  swetty Sweet

  Aman Luana te lutem ne sezonin te ri mos e mer Rezin. Edht tu e tepru veten aj po fol sun po e shijom programin 🙏

  • xoobo vola
   xoobo vola

   Brava Luana !Sezonin e 4

 • Vkitorshehu Viki
  Vkitorshehu Viki

  Bravo geti dhe majk. Super performance. 👏👏👏

  • bilinas mini
   bilinas mini

   Luana mos hap emisjon te ri te lutem se eshte nje emisjon i mrekullueshem

 • Vkitorshehu Viki
  Vkitorshehu Viki

  Ooo enca sa te qeshur te bukur ke.. Ta haj zemren

  • monika laosi
   monika laosi

   Brava Luana !Sezonin e 4

 • Vkitorshehu Viki
  Vkitorshehu Viki

  1:17:46 O ermal a edhe emisionin shiko kush luan e paske paguar per tet ber reklame 🤘🤘🤘🤘🤘

  • xoobo vola
   xoobo vola

   Super Aktor/E 👏 😂😂👸👸🤴🤴

 • mikea hiooi
  mikea hiooi

  LORD JESUS (ADONAI) IS ONLY WAY TO HEAVEN 🙏 READ BIBLE !

 • Vipin Unnikrishnan
  Vipin Unnikrishnan

  vjollca luana i m your big fan from india

 • Mr dion JAHOJA
  Mr dion JAHOJA

  Sa keq qe është emiioni i fundit

 • Merita P
  Merita P

  luana ti je nje yll per bes 🤪💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

 • ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ
  ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ

  Meqe butrinti qenka adoleshent i pa rritur dhe acarues nervash Pse e late me e dhan ne fund fare? Apo per te rritur audiencen Sepse nje nji emision ku asht i ftum trinti te gjithe e presin me pa durim dhe audienca eshte full Gjitheashtu edhe klikimet ne you tube Me mire here tjera flisni me me kujdes dhe kur gaboni rregullojeni para se te jepet transmetimi ne tv

  • be yourself
   be yourself

   @ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ te deshiroj fatë ne jete kalo bukur

  • ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ
   ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ

   @be yourself epo nk ti jep zoti te gjitha 😂 Une mendoj qe nga qe nk eshte rritur ne shqiperi e ka shum te veshtire te flasi shqip plus qe te gjithe kosovaret e flasin shqipen me ndryshe se ne Kushtu qe ne pastaj fillojm edhe i paragjykojm pastaj butrinti nk eshte aq skandal ne te folur dhe te menduar saqe nji femer te mos mundet me kalu jeten me te sic thua ti Kjo eshte shume qesharake 😂😂 Nje femer duhet te jete shume fatlume qe te kete perkrah nje njeri si butrinti Tjert le te flasin se kyt pun kan se edhe me i pas te tana te mirat e botes prapse prap njerzit flasin dhe vetem flasin

  • be yourself
   be yourself

   Butrinti Adoleshent hahahaha zemer shyqyr zoti qe ja ka fal bukurin e zerin se sa per tru e menquri zoti na ruajte aj edhe nese ne intervistat e radhes permbahet dhe fole ne menyre te drejt e dim qe eshte thjeshte nje aktrim perndryshe tipat si ai e kan te tille menyren e te menduarit dhe jete me te mund te bejn vetem ato vajza qe bukuria per to eshte gjithcka se mendojne qe jeten do ta kalojn duke shikuar njeri tjetrin ne fetyre pa folur fare .

 • xoobo vola
  xoobo vola

  Min 1:47:25 kam qesh shum me reagimin e luanes 😂😂

 • Lani U
  Lani U

  100% pajtohem me Florin Butrinti si mundet me these Fifit dhe Agneses mos folni femna jan pak respekt, pastaj per Soni Malaj kur Ylli tha zgjedhe Sonin aj jo tka lan menje ajo e keqe ja honksh KAKEN Sonit ajo kur ka kendu ti ske dit cka eshte kenga ki respekt per femrat o idjot se shume tu ka rrit MORRI. Se di si munden me e dasht femnat kur aj ska respekt per femnat.

  • Blerton Ajruli
   Blerton Ajruli

   👏👏

 • alida flus
  alida flus

  ne sezonin tjeter duhet te jen patjeter pjes Rezi ,Flori dhe pa dyshim llokumi Fifiiiii🥰🤩🤩🤩🤩❤🔥🔥🔥🔥

  • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   Alida ke qellim te mir te prsh

  • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   @xoobo vola enca si byth lope te prsh

  • xoobo vola
   xoobo vola

   bo sa e keqe kjo enca 🤦🏻‍♂️

 • roland pro fortnite04
  roland pro fortnite04

  Enca me kalli me at fustan

 • Taulant Miftari
  Taulant Miftari

  Shum camera switches pa nevoj

 • Ervin Hajdini
  Ervin Hajdini

  Rezi dhe Flori njesha

 • Megi Maria Domi
  Megi Maria Domi

  Luana mos hap emisjon te ri te lutem se eshte nje emisjon i mrekullueshem

 • neejoy sola
  neejoy sola

  Super Aktor/E 👏 😂😂👸👸🤴🤴

  • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   Really

 • Fier Fiwr
  Fier Fiwr

  Brava Luana !Sezonin e 4

 • Olta Xhaxho
  Olta Xhaxho

  Fifi je dashuria ime ❤❤❤❤❤ te dua pa mas marova e kam kenduar bashk me ty ❤❤❤💛💛💛

 • Ona Onushi
  Ona Onushi

  Skandal kenga .... o zot shum keq

  • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   @Ona Onushi flm te prsh

  • Ona Onushi
   Ona Onushi

   @STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES rsp dhe per ty qofsh mir

  • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   @Ona Onushi oke te prsh respekte

  • Ona Onushi
   Ona Onushi

   @STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES un nuk thash qe sme pelqejne ... por kur kenduan live 👎👎👎👎👎👎 o zot i madh

  • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   @Ona Onushi pse ste pelqejne po beua qefin ju prsh

 • Jeton Binaj
  Jeton Binaj

  Ghetto Geasy MMV

 • Nora Ismaili
  Nora Ismaili

  Mariana eshte ma e keqja e skenes

 • Fatmira Dardan
  Fatmira Dardan

  Kjo enca si Lop. 🤮🤮🤮

 • diaraaa Abdullai
  diaraaa Abdullai

  ☝️☝️

 • Meli Titi
  Meli Titi

  Vallaaa qikjo fifiii duhet me dit mi majt venin e vet , shumm po munohet mu dok kishe une pa komplekse e po ja tepron me gjeste palidhje se spi ka hije hiq, shum pa rrespekt👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

 • Vera Edison Tuda
  Vera Edison Tuda

  Luana te lutem mos e merr me rezin se Na cmend

  • bilishu aliss
   bilishu aliss

   Ca Milli pi o rez se te paska kap me te folur o kokaina

 • bilishu aliss
  bilishu aliss

  A very powerful video

  • bilishu aliss
   bilishu aliss

   MISS, 1 MISS!!”🤦‍♀️

 • alalalal alealeale
  alalalal alealeale

  bo sa e keqe kjo enca 🤦🏻‍♂️

  • alalalal alealeale
   alalalal alealeale

   L S lop ... pordhace femer e shpifur papik projekti .

  • L S
   L S

   alalalal alealeale Pse ?

  • Mr dion JAHOJA
   Mr dion JAHOJA

   Po te lumt nuk e Kam dog se ështe kaqe e shentuar

 • Sandra Sandra
  Sandra Sandra

  O zot kjo Luana si tollumbac i fryer esht ber do shpohet ndoj dit e do shfryhet te ftuarit shum te mir 😍😍

 • bobi7 tanevski
  bobi7 tanevski

  LORD JESUS (ADONAI) IS ONLY WAY TO HEAVEN 🙏 READ BIBLE !

  • bilishu aliss
   bilishu aliss

   Happy every day

 • Amerika Amerika
  Amerika Amerika

  Gati te plasi kjo Enca si antilop deti eshte😂

 • Jonida Ravmani
  Jonida Ravmani

  Te lutem kapitenet mos te ndorren

 • Good Girl
  Good Girl

  Nqse ju ka acaruar kaq shum butrinti pse e keni ftuar dy here??gjithkush ka mendimin e tij po ai po qe esht nje yll

 • Bejana Isra
  Bejana Isra

  Je si yll oj luan

 • Bieta Tiran
  Bieta Tiran

  Luana je shum simpatike Po mos e prish veten me ato mbathjet me mbushje se krejt dallohen kur kthehesh ne an. Rri natyrale mi goc se je si kukull edhe pa mbathjet e mbushura, e ke trupin si miss mos u mundo ti kopjosh kardashians.

 • Naxhije Bajrami
  Naxhije Bajrami

  Ju lutem dhe nje sezon te 4 sepse nuk ngopem duke ju par jeni shum gazmor .

 • RUSKI 1
  RUSKI 1

  pse butrinti shum imir

 • EL_ALB__BET DAB
  EL_ALB__BET DAB

  😍

 • Leonora Fangu
  Leonora Fangu

  Edhe sezonin tjter kta tre merri tlutem

 • Muzik Shqip
  Muzik Shqip

  1:43:48 Turp t'i vij luanes dhe Ermalit apo dhe te gjith qe qeshen aty mos te them per ato balerina qe vdesin për Butrinti Luana e dashur kur e fton dike me aq Fam me emisioni mos e injoro ne ate menyr sepse ai emision esht gati 1M views ne IT-my dhe fal ndjeksve dhe fames qe kishte Butrinti Gjiko se per kto tjr ... Nk e shikon kush Hallin e Florit me Butrint e di pse ka reagu ashtu po nk po e them 😊 Ermal bravo te qofsh vlla se super lek ke perfitu vec nga portalet duket permend emrin "Butrint Imeri" Ato qe qesh ne publik nk e dinin njer kush ishte Butrint pasi shumica jan pleq aty 😉ok Kaq kisha kujt nk i plq te komentoj😊🤗

  • be yourself
   be yourself

   @ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ shume suksese butrinatorsve

  • ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ
   ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ

   @be yourself pastaj butrintin e pelqejn te gjithe sidomos moshataret e tij rinija e sotme eshte me shum fat qe po degjon kenget dhe zerin e tij te mrekullueshem

  • ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ
   ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ

   @be yourself omg Me ate qe thua ti i bie qe butrinti eshte njeri me te meta larg qofte 😂😂 A thu se mesoj dje me fol

  • Muzik Shqip
   Muzik Shqip

   @be yourself nga e din ti qe ajo esht story i verter Menaxheri i Butrintit tha qe esht kriju vec per show *😉 Por ju nk kpt 🤗🤷

 • Pinkity Piggity
  Pinkity Piggity

  Si bente Arjola te loja me Encen sikur nuk e shikonte fare. Enca mundohej te ishte modeste dhe ta komplimentonte edhe Arjolen kurse ajo nuk e perfshinte fare. “1 MISS, 1 MISS, 1 MISS!!”🤦‍♀️

 • Non. Qanie
  Non. Qanie

  Ca Milli pi o rez se te paska kap me te folur o kokaina

 • Maria Prenga
  Maria Prenga

  😂😂😂😂😂😂😂

 • Mr dion JAHOJA
  Mr dion JAHOJA

  Rezi e ka qef kngen hajde luj oj qyqe

 • Mr dion JAHOJA
  Mr dion JAHOJA

  Ju lumt ju jeni chaneli im I preferuar dh florin e njeh nga portokallia ju dua

 • Besiana Murataj
  Besiana Murataj

  JE E MREKULLUESHME LUANA VJOLLCA

 • Hello It'sMe
  Hello It'sMe

  2:16:48 Luana : nuk e di kush mka puth 😂😂😂😂😍

 • Kasum Krasniqi
  Kasum Krasniqi

  Ne te ardhmen do të doja te behesha si Luana Vjollca. Moderatore me te mirë nuk ka 😂🤣

 • Klaudia Rana
  Klaudia Rana

  Luana pa ty ska kuptim ky emision❤️💎❤️

 • Muzik Shqip
  Muzik Shqip

  Kot fare ky emision si per mbyllje 😔

 • Megi Cuku
  Megi Cuku

  Noizy like Geotari coment Te shohim

  • Taulant Miftari
   Taulant Miftari

   .

  • bobo bobo
   bobo bobo

   Gt

  • aldoro hyper
   aldoro hyper

   G

  • HÌPHØP
   HÌPHØP

   Ghetto Geasy Nuk Krahasohet me Noizyn *Shiko posht* 👇🏽👇🏾👇🏼👇🏻👇🏿 *GhettoGeasy eshte baba i noizyt* *Mai madhi n'ven* 👑👑👑👑

 • Megi Cuku
  Megi Cuku

  Edhe artist me fam edhe me dhemb te pa lame 😂ky geotari po me te njejten xhaket nuk e ndrrôn ndonje here pale sa vidio klipe ka bere me kete xhaket se la nam

  • Megi Cuku
   Megi Cuku

   Me me fam botrore dhe me i pasur esht vetem noizy dhe do ngelet per jet nihet ne gjitha vendet e botes edhe te gjith e dun okk

  • Is_ Galsy
   Is_ Galsy

   @Megi Cuku e pra punes je pergjumsh nuk di se cfarë po shkruan . E dyta - o je qorre o ben vet ky esht me i pasur ng rrepistat e ti thu nj xhakt vesh e nj syze mban e dhembet pa lara te duket ty moj xan .....

  • Megi Cuku
   Megi Cuku

   Is_ Galsy mir e kam pse ça te duket ty per ca po le nam se vesh gjithmon te njejten xhaket te njejtat syze apo sepse nuk lan dhembet nuk e shikon qe i kan zen krimba apo sepse esht artist e nuk shkon dot deri te dentisti me thuj pak kush po le nam un apo ai

  • Is_ Galsy
   Is_ Galsy

   O megi ca je tu fol pz le nam

 • Fortesa Fana
  Fortesa Fana

  Flori the best. Veq per to e shoh emisionin 😆

 • FUNWORLD23
  FUNWORLD23

  KUSH E DEGJON TE MIN 54:44 NI ZHUREM PAKSA TE TURPSHME

 • Ervin Koci
  Ervin Koci

  O Rez qepe at mut goje mor burr 🤨

 • Xhuliana Lika
  Xhuliana Lika

  Flor Binaj je njeri valut e tregon veten sa besnik i qendron gruas tende ne cdo puntante ke majt qendrim te femrat dhe ju rrin i ftoht bravo kshu qofshin gjith burrat 👏

 • Engjell Kastrati
  Engjell Kastrati

  Sillni dhe nje sezon te 4 🙏🙏

 • Ani Kico
  Ani Kico

  Luana ka per tdrejtu BBA

Prossimi video