Mozzik - Madonna (prod. by Rzon)
3:06
9,811,670
MOZZIK
Reddit
Mozzik - Madonna jetzt überall online ► umg.lnk.to/_Madonna
Spotify ► spoti.fi/2qoaQa7
Instagram ► instagram.com/mozzik/
Kanal abonnieren► zyrk.us/mozzikabo
Lyrics: Mozzik
Musik & Produktion: Rzon
Video: Enter Media
#Mozzik #Madonna

Commenti
 • Un Michi
  Un Michi

  Clave, aguante el duki

 • Lejdina Xhakoj
  Lejdina Xhakoj

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Tony Rossi
  Tony Rossi

  O Bossi lej madonen se te qiu gruan tjetri mos be' si Pith seme hapsyt

 • Ava Guurrll
  Ava Guurrll

  Oh oh wenn Loredana Mozzik mit die Mädels sieht dann joa tschau Mozzik xd ( I know das sie net mehr zsm sind )

 • leonora Zeneli
  leonora Zeneli

  10k coments🔥👑👑👑

 • leonora Zeneli
  leonora Zeneli

  9.7million🔥🔥🔥🔥

 • Samanta Tota
  Samanta Tota

  Kush e ka qejf kete kenge me beni subscribe😎😎😊😊🤗🤗🤗

 • Hugo Werna
  Hugo Werna

  Eine Woche 10 Millionen Klicks nicht in den Trends und andere Songs sind mit 600 tausend Klicks am Tag auf der 1

 • iAli Haidari
  iAli Haidari

  ☺💛💚💙👍👍👍☺ ☺👇👇👇👇👇👇🙏 it-my.com/watchvideo/video-ChgTVExBvEM.html

 • Antigona Gashi
  Antigona Gashi

  oh kit muzik e kish ndalu krejt jan prish gjinja more krejt .

 • BabaYaga_neTWork
  BabaYaga_neTWork

  Vari-kars !

 • Berti Myftari
  Berti Myftari

  Bravo shum e bukur muzika❤️❤️

 • Lela Cardhaku
  Lela Cardhaku

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🤣🤣🤣🤣🤣u ta engsha pi raku e ti ma enkshe katastrof 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🔥🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱

 • Momo Alima
  Momo Alima

  ♥️♥️♥️💋💋💋💋👍👍👍😘😘😘👨‍❤️‍💋‍👨👨‍❤️‍💋‍👨👨‍❤️‍💋‍👨

 • drop out of school I didn't graduate
  drop out of school I didn't graduate

  lu único que entendí fue "Yo te quiero sólo por dinero" ella tiene 2 telefona ona ona. Yo uso Parallel Space Amigaaaaaa

 • Erald Ferko
  Erald Ferko

  Sarha franke

 • MGKAV YT
  MGKAV YT

  Nur albanischen Kommentare gibt hier auch nd mal deutsche Kommentare no Front 😂

 • Kleanthi Draci
  Kleanthi Draci

  👑🔥🔥🔥🔥🇦🇱

 • Resa Jakupi
  Resa Jakupi

  Muzzik mai fortije

 • Laura Livoreka
  Laura Livoreka

  100%kenga shqip 100% komente gjermanisht😂😂

 • Elmonda Daku
  Elmonda Daku

  it-my.com/watchvideo/video-c0WZLutm0bs.html

 • Majune Hasi
  Majune Hasi

  Mozzik repstar

 • Elmonda Daku
  Elmonda Daku

  it-my.com/watchvideo/video-8pNG_-QOMIA.html Ngone pak se ja vlen Album iri 😉

 • BOX BOY
  BOX BOY

  like nqoftese je te e degjuar madonna pas Kenges te kides dhe Mozzik PP

 • I'm Ben by the way
  I'm Ben by the way

  Tani ky bon lek me videoklipe duke nxjerr byth ntelevizor dhe shumica nga ju qe ju punon babi ndertim dhe mezi u siguron juve tgjitha ca ju mungon,ju rrini gjith kohes verdall si budallej duke ngju keng kancerogjene te cilat nuk japin ndonje mesazh motivimi per jeten,pervec se pamje nudo te ''balerinave'' te cilat nuk e di a kan moter a vlla a nan e bab,qe dalin ashtu lakuriq si injorante. Shum keng e degjeneruar

 • Xhoz Shtjefni
  Xhoz Shtjefni

  U a!!

 • anxhel anxhel
  anxhel anxhel

  Pse smundem me e shkarku muziken

 • leonora Zeneli
  leonora Zeneli

  9.6 million, goo💿👑👑

 • Alesia Alesia
  Alesia Alesia

  Kjo

 • Alesia Alesia
  Alesia Alesia

  Aaaaa sak enka pukur

 • Labinot ***
  Labinot ***

  Aje norma qka folish aje nomra vallain sje normal ti nccc

 • SECRET GAMING
  SECRET GAMING

  Like komentin

 • Reyhane Habibi
  Reyhane Habibi

  0, 4r5ila -¢0(7@ Stauner

 • Jtree Sams
  Jtree Sams

  o ti na engshe muuuu mumje

 • KingVali
  KingVali

  Gehen auf die 10 Mil.zu innerhalb von 1 Woche 💣💣💣

 • Leandro Hoti
  Leandro Hoti

  Dislike

 • Tugce Sen
  Tugce Sen

  Wo ist der Typ der alles übersetzt wenn man ihn mal braucht hahaha

 • Mike Saraft
  Mike Saraft

  ♥♥🌸🌸💗💟😄💸💸💗💗 😄😄💗💗🌸🌸 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ngrit prej së vdekuri, për të na e jep jetën e përjetshme.* *Ai premtoi gjithashtu për të shëruar trupin tuaj.* *Kjo është dashuria e vërtetë !!! (shikoni lart dhe pyesni TI)*

 • Merita Bajra
  Merita Bajra

  Ma i forti moziku

 • Julius Madrow
  Julius Madrow

  ♥♥🌸🌸💗💟😄💸💸💗💗 😄😄💗💗🌸🌸 *Perëndia e tregoi dashurinë e Tij për ne duke dërguar Birin e Tij, Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ngrit prej së vdekuri, për të na e jep jetën e përjetshme.* *Ai premtoi gjithashtu për të shëruar trupin tuaj.* *(shikoni lart dhe pyesni TI)*

 • arti cod
  arti cod

  Ik e gjej shoket me ket teks te flliqt

 • Diart Krasniqi Diart Krasniqi
  Diart Krasniqi Diart Krasniqi

  mozikk madona dona dona ajo pin corona

 • ikikoko kokoiki
  ikikoko kokoiki

  Popull dele

 • kelmendi kosovo
  kelmendi kosovo

  2:27 kuh pa jeleka njana osht kqyrne mir

 • Rama F
  Rama F

  Ja man 🔥🔥🔥

 • Rama F
  Rama F

  Geil🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Arbnor Imeri
  Arbnor Imeri

  V

 • Rama F
  Rama F

  10000 komentee🔥🔥🔥🔥🔥

 • Arbnor Imeri
  Arbnor Imeri

  Ä

 • Arbnor Imeri
  Arbnor Imeri

  B

 • Arbnor Imeri
  Arbnor Imeri

  A

 • Arbnor Imeri
  Arbnor Imeri

  A

 • Arbnor Imeri
  Arbnor Imeri

  A

 • Arbnor Imeri
  Arbnor Imeri

  A

 • Arbnor Imeri
  Arbnor Imeri

  A

 • Arbnor Imeri
  Arbnor Imeri

  A

 • Arbnor Imeri
  Arbnor Imeri

  Er

 • Arbnor Imeri
  Arbnor Imeri

  R

 • Arbnor Imeri
  Arbnor Imeri

  B

 • Arbnor Imeri
  Arbnor Imeri

  A

 • Mari Olimbie
  Mari Olimbie

  😍😍😍😍

 • Rambo 008
  Rambo 008

  Kush mi ban like komentin u martoft me madonen e zemres 😂

 • Isuf Xhakaj
  Isuf Xhakaj

  👏👏👏👍

 • leonora Zeneli
  leonora Zeneli

  9.5 million🔥🥰

 • sadet halilaj
  sadet halilaj

  nuk e di si e lejon yotubi ket ropqim me fut keto shkerdhata keng! qa kulture jep ky laskar! shko laper vdis me ndonji kanal ma mir! 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  • Kristina O.T.R
   Kristina O.T.R

   Ka lan nam me kyt kang kaq te gjinerume jan dhe femi qe e digjojn dhe mbylllin veshet per mos me e digju kyt katastrof

 • Mahmud Mustafov
  Mahmud Mustafov

  🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🤗

 • Fatmir Dreshaj
  Fatmir Dreshaj

  habt ihr jetzt loredana gesehen siehst genau aus wie Madonna

 • Defaultz
  Defaultz

  10milly ZIKI

 • GOD TiGeR
  GOD TiGeR

  🥵

 • Patriot Baba
  Patriot Baba

  Nicee

Prossimi video