NIN: Ekskluzive - Loredana ne Nd'rrimin e Nates - Klan Kosova
43:37
1,032,144
KlanKosova
Reddit
smarturl.it/AlaudinHamitiIG
#Loredana, #NIN, #LoredanaZefi
Powered by FRUTTI
Loredana tregon gjithcka per jeten personale dhe profesionale.
Pse është ndarë nga Mozzik?
A do donte të rikthehej me të?
A i pëlqen kënga 'Dheplën Dinake'?
Si e përjetoi vdekjen e babait?
Si e fshehu shtatzëninë nga menaxhmenti?
Kur do e fillojë turneun?

Commenti
Prossimi video