No video
Noizy - Superhot (Official Lyric Video)
3:18
3,090,749
thisisnoizy
Reddit
Available on:
Deezer: www.deezer.com/en/album/93566642
Spotify: open.spotify.com/album/5iSiKOzB1VwkCsKZl9W4eq
iTunes: itunes.apple.com/us/album/superhot-single/1459746488?ls=1

Commenti
 • Gsdjhd Dhhdhf
  Gsdjhd Dhhdhf

  O noizy te qifsha motren leandren e vogel

 • The Best Gaming
  The Best Gaming

  Notification squad, like! πŸ™ƒπŸ˜Š

 • loris poris
  loris poris

  noizy:diber sukth durres une:diber sukth dures (love noizy)

 • Samet Idrizi
  Samet Idrizi

  je mai forti nbot πŸ’ͺ

 • Super Mario TV
  Super Mario TV

  Like te gjithe ata qe jan OTR

 • Oljana Doko
  Oljana Doko

  Edhe une jam nga durrsi

 • Halid Shabani
  Halid Shabani

  mu po mbjen tencioni tu t'ndek ty pΓ«rmas sikur po m'ik avjoni

 • Ledion Leka
  Ledion Leka

  Ξ’ukur noizy ti villzon sikur shining star!!

 • Genis.Klejdi.Mezini
  Genis.Klejdi.Mezini

  Noizy super kenga

 • Cris Mari
  Cris Mari

  na ke rruajt karrin veç per vete flet

 • Brisilda Osmani
  Brisilda Osmani

  pa vler πŸ‘Ž

 • Brando fre fire
  Brando fre fire

  Noizy the best king

 • Adion Paja
  Adion Paja

  A bon me t'thon qe je super hott

 • FLΓ„VIA Natalia
  FLΓ„VIA Natalia

  Hahahahaha sa i mir πŸ˜…πŸ˜β˜€β€

 • rifan rama
  rifan rama

  Noizy je ma i miri kengetar OTR

 • YΓ³rdle Power
  YΓ³rdle Power

  sky*

 • Megi Hasimllari
  Megi Hasimllari

  Dashuria ime je nder me te miret nga te gjithe

 • marjo xhepaxhiu
  marjo xhepaxhiu

  OTR

 • Troll Not
  Troll Not

  JA TREGOVA VLLAUT TIM TE SHENDOSHT Hala i shendosht eshte po i pelqejti

 • leo tv
  leo tv

  Otr ne zemr

 • dine rika
  dine rika

  ropte o nojzi nukja arrine dote ase teke kari rupit t.b.a.

 • Gledianshyti Gledianshyti
  Gledianshyti Gledianshyti

  The old king is back yesss😎😎

 • kle kle
  kle kle

  Je Veni i 1 star OTR

 • KMN GANG
  KMN GANG

  0%droge 0%girls 0%Guns 100%Talent πŸ”₯

 • Qerim Dedja
  Qerim Dedja

  do bosh ikong

 • Samanta Samanta
  Samanta Samanta

  Kush bene like i fundit u befte milioner

 • drpham drapham
  drpham drapham

  mret je

 • Altin Krasniqi
  Altin Krasniqi

  scy lol

 • Elvis Faslliaj
  Elvis Faslliaj

  Superkeng=superhot

 • gucci gang
  gucci gang

  Esglht e vertet qe noizy esht ne burg?

 • z Dexxxozz
  z Dexxxozz

  Sieg zu dem heil

 • Dardan Dardania
  Dardan Dardania

  Ska fjal per ty me shum perveq PERFECT πŸ€—πŸ‡¦πŸ‡±β€

 • Fitim Ramovik
  Fitim Ramovik

  Ku ie

 • Fitim Ramovik
  Fitim Ramovik

  xhi bon o otr

 • Andia Goxhaj
  Andia Goxhaj

  The gold of Albania πŸ™πŸ‘ŒπŸ»β€πŸ§Ώ

 • Andia Goxhaj
  Andia Goxhaj

  Burn your fan Die your fan.. Kam vite qe e ndjek Rigelsin dhe ai nuk esht thjesht "Noizy" nuk esht ai qe ka "lek" "femra".. pervecse ketyre ai mbi te gjitha esht njeri!! Shkelqen! Si njeri si baba si kengetar si bamires shembull per te gjith te duam per njeriun qe e nise nga 0-roja... Tani je number one dhe te duam per shembulkin dhe njeriun qe je dhe kenget e tua jan frymezim mbi te gjitha je human jo vetem reperi me i mir i shqiperis.. Hallall qumeshti nenes.. Nese e shef kte koment zoti trujt se ato qe kam arritur sot muzika jote ka qen ndihm e madhe... OTR πŸ‘ŒπŸ»β€

 • Dali Doda
  Dali Doda

  TBA 4 EVER Unikkatil legjenda e rrepit shqiptar

 • Bejli Γ‡aushaj
  Bejli Γ‡aushaj

  otr>outlawz

 • gucci gang
  gucci gang

  Like nese doni nji duet noizy me encen super hit zjarr πŸ”₯πŸ‘‘πŸ‘‹

 • Elidjon Murati
  Elidjon Murati

  Like per noyzin OTR

 • Arbenita Gashi
  Arbenita Gashi

  πŸ₯‡πŸ…πŸ†πŸŽ–οΈ

 • Arbenita Gashi
  Arbenita Gashi

  Noizi bravo koft

 • Lindita Kllogjri
  Lindita Kllogjri

  o noizy super kenge ke bere

 • shejtani 2019
  shejtani 2019

  Noizy kur shikon se po bahet bajat per publikun,kendon kenget e vjetra....kopjon kenget e veta....dhe nxjerr kenge te reja

 • mira karaliti
  mira karaliti

  OTR

 • Spy Gio
  Spy Gio

  Sa like do Noizy?

 • Esat Bregu
  Esat Bregu

  😚😚😚😚😚😚😚😚

 • 50 000 Subscriber without any video
  50 000 Subscriber without any video

  Noizy its coming back 😊

 • mira karaliti
  mira karaliti

  Noizy boss reperave

 • mira karaliti
  mira karaliti

  Noizy boss

 • NIK1
  NIK1

  Shum gjeks koka

 • capa corleone grupe ardit capa
  capa corleone grupe ardit capa

  πŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡± noizy super

 • Gent Muca
  Gent Muca

  Kush don bashkpunim Noizy ft buntrit imeri Like

 • Endri metalia
  Endri metalia

  je ma i miri noizy

 • DIBRONET
  DIBRONET

  Noyzi mbreti ej kam nje ofert nese skeni kosh mbeturinash ju tregoj un fero e gjith ato qe i bejn diss noizyt dhe e kan inat plasni sepse ai rigels rajku ose noizy je me i miri a keni naj ofert haha i you love noizy πŸ˜€πŸ˜Šβ˜ΊπŸ˜πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜ƒπŸ˜ƒπŸ˜†πŸ˜…πŸ˜…

 • roland perkola
  roland perkola

  😘❀️πŸ”₯

 • pend Poci
  pend Poci

  Noizy eshte Fanc e madhe pΓ«r mua

 • Mariglen Bruci
  Mariglen Bruci

  Super nojzu superho

 • xd_ diart
  xd_ diart

  Mos kqyr posht !! Ishalla je i lumtur me familje !!

 • sweet girl
  sweet girl

  Hahahahaha cfar kenge kjo Super bre Love you noizy Mbret i vrt jeee

 • Tusuzi Prizren
  Tusuzi Prizren

  Shko mor ne pidh te nanes

 • Mariglen Sojakciu
  Mariglen Sojakciu

  😚😚😢😢😘😍

 • Endri Krasniqi
  Endri Krasniqi

  Kerkush nuk mun mu krahasu me tu

 • Steve Virtual
  Steve Virtual

  Ku eshte noizy I perparshim?

 • Gabry Rossi
  Gabry Rossi

  Kenge me kot e vitit 2019 nga ku reper koti

 • Xhovana mhillaj
  Xhovana mhillaj

  Love it 😍 😍😍

 • PRISHTINA pr
  PRISHTINA pr

  Otr me zemer otr per jet

 • Fier Fier
  Fier Fier

  mario

 • Kush Dude
  Kush Dude

  Noizy shum buker talent jashttoksor asht hajde hajde bone likelike

 • 36 Freeze
  36 Freeze

  To all the people who disliked this I say Chifsha ropt in pidth ! Respect to my shoko's from London πŸ‘ πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡§πŸ‡©

 • people are insane people are insane
  people are insane people are insane

  Super song Noizy πŸ”₯πŸ”₯ ILY

 • ILIRIDA 1
  ILIRIDA 1

  Mirr aaa je reper a knon per femna ? Babo tmyti komerciali

 • Eraldo Greca
  Eraldo Greca

  noizy ft tayna jan auper ku ka si keta 2 keta jan supe vipa madja kendoj me lidhj jo pa lidhj kendoj me bkr se te tjeretπŸ’₯πŸ’₯πŸ’₯πŸ’₯πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ€—πŸ€—πŸ€—NOIZY❀TAYNA

 • Imelda Veli
  Imelda Veli

  Bravo noizy

 • Ervin tabaku
  Ervin tabaku

  ty ste mert vesht car kΓ«don

 • Drita Gojani
  Drita Gojani

  πŸ‘Œ

 • Bedri Roshaj
  Bedri Roshaj

  bukur

 • Sherret_al Sherret_al
  Sherret_al Sherret_al

  A ka 3 maj 2019

 • E
  E

  [Intro] Jam i ftum dhe njeher si terrori nates Noizy haha Eh eh eh eh yeah OTR [Verse 1] Me fal,a bon me thon qe je super hot? Dhe nese ska mundesi, une t'foli prape T'lutna ec pak ma kadale se spo muj me vrap Dhe nese s'don mu nal une t'ndal me zor Hajde tash po lozim Paske mendjen e madhe sikur me kon Noizy (ahaa) Mu po m'bjen tencioni Tut ndjek ty permas sikur po m'ik avjoni M'thot: "Hej shok, paske sens humori" I them po ciko ke t'drejt Si ta deshironi, si ta deshironi Po ciko ke t'drejt, si ta deshironi [Chorus] A bon me t'thon qe je super hot? Je shume ma ndryshe nga c'ka kom pa Ti vizllon sikur shining star Like the diamonds in the sky A bon me t'thon qe je super hot? Je shume ma ndryshe nga c'ka kom pa Ti vizllon sikur shining star Like the diamonds in the sky [Verse 2] Hey,a bon me thon se po dukesh sexy Menyra se su ec, se si lun dukesh sexy Edhe kur fol padyshim dukesh sexy Se t'ngjova ma heret tu fol n'telefon me ex-in Hi, une jam Rigelsi, jetoj ne Durres sepse me pelqen deti Kendoj dhe keng shum te bukura Ca flet ti? Biles me sa di un tash Po m'thojn edhe mbreti, ecim, ku na mbeti muhabeti? Ti je qaq e omel sa ma shton diabetin (yep) Edhe ky eshte realiteti, se sapo t'pashe ty mu me humbi alfabeti Une i shkreti, ku ku ca m'gjeti? Si mi thon shokve qe ti m'ke bo per veti A je ne veti? Ti vec po qesh ti? A mos ndoshta une ty t'kam bo per veti? [Chorus] A bon me t'thon qe je super hot? Je shume ma ndryshe nga c'ka kom pa Ti vizllon sikur shining star Like the diamonds in the sky A bon me t'thon qe je super hot? Je shume ma ndryshe nga c'ka kom pa Ti vizllon sikur shining star Like the diamonds in the sky [Bridge] Nese do kisha fjale qe ty t'kisha pershkru Do t'isha mek pa fol se s'di ca t'them ma shpejti Nese do kishte dicka ty me t'krahasu Do ti mblidhja t'gjitha lulet qe jan rreth planetit Oh my girl, you look like sugar, sugar Gyal you look like sugar, sugar You look like sugar, sugar Gyal you look like sugar, sugar [Chorus] A bon me t'thon qe je super hot? Je shume ma ndryshe nga c'ka kom pa Ti vizllon sikur shining star Like the diamonds in the sky A bon me t'thon qe je super hot? Je shume ma ndryshe nga c'ka kom pa Ti vizllon sikur shining star Like the diamonds in the sky

 • Kristina Mbrozi
  Kristina Mbrozi

  Nojzi ka qene ,eshte ,dhe do jete mbretπŸ‘‘πŸ‘‘πŸ™…πŸ™…πŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘Œ

 • Kiara Vito
  Kiara Vito

  Njish ke bishe superhoy

 • Clirim Jahiji
  Clirim Jahiji

  A fero ja ka diss shum mir per noizy

 • Clirim Jahiji
  Clirim Jahiji

  Noizy pi gjet diss fero

 • Ilir Topciu
  Ilir Topciu

  Bravo NOIZY!!!!!!

 • Besim Tahiraj
  Besim Tahiraj

  Mbreti

 • arjanita Krasniqi
  arjanita Krasniqi

  Noizy KingπŸ˜—πŸ˜πŸ€—

 • MBmk lovefamily
  MBmk lovefamily

  Lum ajo vajze qe ia ka kushtuar kete kenge πŸ˜πŸ˜€

 • The Albania Youtube
  The Albania Youtube

  Noizy paska qef ARAIANA GRNADE

 • Ελλαδα Ελλαδα
  Ελλαδα Ελλαδα

  Qiu. Ropt esht. Keng. E. Mir. Kenga

 • Alkajet Selmani
  Alkajet Selmani

  Je legjend bravooooo

 • Te Dua
  Te Dua

  🀀🀀🀀🀀🀀

 • Bujare Balaj
  Bujare Balaj

  tse1.mm.bing.net/th?id=OGC.ba01525c1dc2bd9e4fbd51aec5c78541&pid=Api&rurl=https%3a%2f%2fmedia.giphy.com%2fmedia%2fgZ1XKnEzfI3lK%2fgiphy.gif&ehk=JE%2b4miGSkCvN%2b7qTC5t1QQ

 • Esterina Sallja
  Esterina Sallja

  Me kater dhjetor je I ftuar per ditelindjen time ne fshatin pajov

 • mobile Gabri
  mobile Gabri

  O noizy Un jam OTR Te lutem mund te besh nje bashkpunim me Taynen Rinen Feron ose Butrintin te bej like

 • Kiara Vito
  Kiara Vito

  Ylllll Kenya Noizy

 • Edmond Nersadi a.k.a Krimineli
  Edmond Nersadi a.k.a Krimineli

  it-my.com/watchvideo/video-mlNWB11owBQ.html Noizy ft krimineli so sick

 • Edmond Nersadi a.k.a Krimineli
  Edmond Nersadi a.k.a Krimineli

  it-my.com/watchvideo/video-7oAWlsJW-6Q.html Krimineli ft Eleminimi me zemer out Now

 • Ariol Shashku
  Ariol Shashku

  Kush do video klipin e superhotit like

 • ari 10 games
  ari 10 games

  Like ktu un i 32

 • XuB1 Maps TV
  XuB1 Maps TV

  Klik it-my.com/watchvideo/video-jHIwriHYlYY.html

Prossimi video