Stop - Tirane/ Skandali, prostitucion ne rruge e femije tutore te nenes! (10 shtator 2019)
18:44
748,571
RTV KLAN
Reddit
stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Emisioni “Stop” sjell me zë dhe figurë një tjetër kamera të fshehtë. Prostitucion në rrugë e pranë pallateve. Pamjet skandaloze, vijnë nga kompleksi malajzian, përballë “casa italia”. Nga kjo situatë janë shqetësuar banorët, të cilët kanë ngritur zërin, por asnjë zgjidhje. Gjithcka ndodh si ritual i përnatshëm, nën hundën e policisë. Më skandaloz është fakti, se fëmijët e mitur shërbejnë si tutorë të nënës e negociojnë me drejtues automjetesh e klientë të mundshëm.

Commenti
 • Stela Ago
  Stela Ago

  PSE I shan kot femrat e parlamentit

 • Elton Nasto
  Elton Nasto

  Lëre të qihen mileti

 • Μνκοκα Τιτζου
  Μνκοκα Τιτζου

  Po hicni keto stripe mor zotri na hoqet trurin. Duam te degjojme dicka nga ju serioze pastaj na nxirrni bythen e ketyreve si te mendojme cfare te mendojme jeni mire nga trute apo jo

 • jetmir mili
  jetmir mili

  Kjo esht turpi madh per shqiptarin, jemi boh di romet turp turp 🙁🙁🙁🙁🙁🇦🇱🇦🇱

 • Gim Bossi
  Gim Bossi

  Próspero

 • Blerim Rrustemi
  Blerim Rrustemi

  A milet i keq jeni ju popull i shipnis jeni popull i degjenerum as nuk keni fe as skeni zot po juve pak asht qe ju dridhet toka juve asht mir meju lshu toka krejt a veq gjagji e never juve juka pru ne vete se ju hmmmm

 • numer nje 123
  numer nje 123

  Mir grat,, Po kan filluar dhe burrat tè qihen me lek!!! Po me lek...

 • nord nord
  nord nord

  Zonat e ndara nga komisariatet o zot cfare ligji edhe policia esht e ndar me pjes???po ambulancat kjo zonja qe punon i mungon nje pjes truri qe mer femijt me vete prostitut smund ti thush po pa tru krejt ignorante

 • Nature Boy
  Nature Boy

  Skan faj. Nerzit e shkret. Duan te qijn. Lereni njerzit te qien se shendet esht. Ne shqipri po spate makin ose lek ske per te pas kurr dashnore, as me te martu ste do njeri. Te pakten hapi shpit publike te pallojn e te lironen burrat

 • Blerina Gjoka
  Blerina Gjoka

  Ky eshte nje krim pa vdekur askush......turp femijet do dalin mostra sipas mendimit tim gjithmone flas.......eshte fundi i botes .....ka humbur gjithcka .......esht per te ardhur shum keq fjalet nuk pershkruaj dot ate qe po me shohin syt shtet nuk ka ......se kam idene e ligjeve por duhet shteti te marre masat e veta nese kemi shtet...... Femijet do bejne gjithcka te tmerrshme per parate .....

 • liza corti
  liza corti

  🤦‍♀️😱😱😱😱😱🤮Sa turp te pakten femijet mos I fusni ne mes

 • Christiano Ronaldo
  Christiano Ronaldo

  Ore ajo na pamuncija e shet trupin e vetmja zgjidhje qe mund te bej per te jetuar esht qe te dali ne rrug nuk esht ajo fajtore esht jeta e veshtir tek ne edhe shteti qe nuk te ofron pun por esht ai qe i detyron keta njerez

 • Lek Jaku
  Lek Jaku

  Keto gjera jane ne mes Europes. Se nuk zgjidhet problemi, leni njerzit te lire, njerzit duan te jetojne.

 • Aleksa Hoxha
  Aleksa Hoxha

  Meshkujt shqiptar prej kosove deri jug I Kam fiksim kurvat por me fmi per dore sbehet prostitucion

 • eleni trandalidi
  eleni trandalidi

  Sa gjynaf ata femij,po car Nene esht ajo moj

 • trz vlj
  trz vlj

  O skan faj kto te mjera , sa gjynaf. Kshu eshte politika shqiptare . Por prostituta jane udhheqsia shqiptare ' kto femra mundohen per kashat te gojes. Ndihmo zot per femra shqiptare

 • YU-GI-OH! CARDS
  YU-GI-OH! CARDS

  Po ky qe boni videon a e qiu si perfundim?

 • Toni Entoni
  Toni Entoni

  ej mos u ankoni per prostititat tpakten ajo spo i bon dom kujt . ktu ne france ka perdhunues femijesh dhe toksikoman pa fund . kurse ne tv ca nuk shef o vlla lloj lloj gjonash pa moral e te shpifme.

 • Hazir Berisha
  Hazir Berisha

  Kjo ftyrè e shqiprisè èshtè e njohur qe nga 1991 e ketej ama jo nè ekrane televizive ,tani turpi ka filluar tè hahet me bukè dhe kot flitet pèr moralin e shqiptarit. Shpesh mè vjen me vjell kur mendoj se edhe un i takoj kesaj etnie qè çdo ditè po bèhet edhe mè amorale. Turp shtetit tè Edvinit.

 • Tosso Caffe italia
  Tosso Caffe italia

  AAA edi rama ku po e con shqiperine .ne zemrat tona. Enver hoxha.

 • gandia playa
  gandia playa

  Ju dy prezantuesit e stopit jeni me prostituta se ajo prostituta e ruges,flirtoni me ato dy prostitutat qe keni aty ne studjo per nate kurva.

 • Nina Balliu
  Nina Balliu

  Pse nuk jan kan mar femijet akoma kesaj femre akoma se kuptoj

 • Era Azemi
  Era Azemi

  Keni një kercim 10 sekonda dhe ate sjeni gjendje ta beni njesoj shurrufëll 😑

 • Afrim Imeri
  Afrim Imeri

  Çube be me gazetarin invistigativ? Ja futi apo jo?!😜😂

 • Bler Bler
  Bler Bler

  o zot ca behet

 • Klebeta Bollati
  Klebeta Bollati

  Zot me ruj mos hyfsha ne gjynah , por kjo Zonja nga menyra se Si hecen duket jo mire nga ana mendore. Kaq hashiqare me hec ne rruge dhe shume e pavetedijshme . Ishallah fmijet rehatohen dikund mire se kete cfare Po bejne me Nenen e tyre do kete pasoja kur te rriten edhe pak, pasoja serioze edhe per njerzit e tjere. Po nuk u Rehabilituan do perdhunojne femra Kur te rriten . Zot na ruj nga Shejtani 🙏

 • abidin abidinoski
  abidin abidinoski

  this is beyond fucking hell

 • abidin abidinoski
  abidin abidinoski

  jo esht pertej skandali ore kukuuuuuu femija tutori i nanes or zoooooooottttttttttttt

 • abidin abidinoski
  abidin abidinoski

  me vjen turp ti them vetes qe jam shqiptar or zot

 • alda keci
  alda keci

  Kur shikojme keto prototipe femra dhe bicim nena sinqerisht na neveritet vetja si femer dhe nena femijesh .Zot na ruaj cpo na shikojne syte e degjojne veshet .Te mjeret femijet sa te pa fat paskan qene.

 • Bruce Lee
  Bruce Lee

  Ah moj amerike, ta qifshe irani nonen, e more me qafe jeten e shenjte

 • Γιονι Χοτσα
  Γιονι Χοτσα

  Po udhëheqës nuk kemi .etj..pun ska ndim ekonomike ska normale qe do ket edhe pislliqe se fundja 75% e popullit jan larguar se ketu ka marrë fund.

 • Leonardo C
  Leonardo C

  Qualcuno parla italiano?

 • erdisa gjyshka
  erdisa gjyshka

  o zot kulmi.allahu na ruajt

  • Klebeta Bollati
   Klebeta Bollati

   erdisa gjyshka 🙏🙏🙏

 • Xhovi R
  Xhovi R

  Ky gazetari paska kcy 😊

 • Bitch King
  Bitch King

  Kuptoni kjo pun nuk eksizton pa burra. Burrat dojn me ble sex pa ata nuk ka prostitucion!

 • Bitch King
  Bitch King

  Ata kan fajet sepse bjrn sex jo femra qe shesin. Gjithmon ai ka problrm qe blrn drog jo ai qe shet edhe e njejta

 • Bitch King
  Bitch King

  KU ESHT BABA I FEMIJEVE? Dhe pse ju ne emision i qoni gjinin femrore posht shyqyr dyt keni me vdekur sepse jeni te vjeter dhe kercimi nuk esht per emision ajo esht per femra qe e bejn me qefin e vet!

 • Kastriot Gjergji
  Kastriot Gjergji

  E esht dallo qart e kan me shtetin

 • Albo Bossi
  Albo Bossi

  Shumica derrmuese e femrave Shqiptare jane prostituta te ligjshme dhe te pa ligjshme. Ku je o gjigandi Enver Hoxha se ti ja gjete koken ketij populli shkerdhate

 • Valbona Dana
  Valbona Dana

  Te jen femijet e zonjes...😲🤔

 • Genti Kacorri
  Genti Kacorri

  Kjo qenka dhe me barr mduket tqifsha ropt se jo lek qe skisha dha po as karin se kisha flliq me ket kare femen🤢😡😡

 • Τριανταφυλλος Τσαρνας
  Τριανταφυλλος Τσαρνας

  Nuk me kan pa me keq se kjo situat me beri pershtypje pranija e femijeve

 • Stefanos Sulaj
  Stefanos Sulaj

  Keto femi duhet ti marre sociali.

 • Stefanos Sulaj
  Stefanos Sulaj

  Pastaj rriten ato femit dhe rrembejn vajzat e ati tjetrit qe i ka rritur me mund e me shkoll. Vrasin presin njerez te pa fafshem siq ndodh ne shqipri

 • Alketa Hasanaj
  Alketa Hasanaj

  Hapu dhe me keto femra dhe je dhe nene.O zot ku ka perfunduar shoqeria sotme

 • Thelleza Coraj
  Thelleza Coraj

  Ju nuk kini një emision serioz o njerëz! Ju merrni rrogën vetë e rrini urte. Po na shkatërruat fëmijët familjen o injorant me pages. Unë zdi si kini gra e fëmijë ju! Ju keni emisionin me keq se ajo që del aty në rrugë. O rregjizor ju vraft zoti digjeneroni një komb të gjithë me këtë emision buçe që kini.

 • Festim Kertusha
  Festim Kertusha

  Kur. Politika. Si. Karakurvat Ka. Kurva. Ruges

 • Kumrije Hasani
  Kumrije Hasani

  Ju vet e nxisni prostutcionin,ato vajzat kercejn ne tavolim si striptiste edhe ju i shikoni,kjo tregon se nuk eshte emision serioz,a shikohet ky emision me femijet,se di cka drecin nxirni kto vajzat,a mendoni se do te shikohet me shum,kjo eshte vertet turp.

 • Vlore Vlore
  Vlore Vlore

  Puna e saj cfare bn nk e paragjykon askush se ajo dihet halli e ka cuar n ate rruge Po femijet gjynah ku i con prz fundi botes gjynah

 • FOR LIFE
  FOR LIFE

  KJO KURVA SQENKA AS MIR NGA TRUT 😂😂😂😂😂😂

 • FOR LIFE
  FOR LIFE

  PO JU MBARUAR SI KOMB E SI NJEREZ. RRONI KOT. VETEM NUMER BENI. SKANDAL I PAPAR. SHOK. SHQIPERIA FABRIK KURVASH E KURVARESH. CAR DO PRESESH. PLERAAAAAAAAAAAAA

  • Bitch King
   Bitch King

   Baba ka fajet sepse nuk i merr femijet dhe ju pi fajsoni femrat 🤦🏻‍♀️

 • Fuck You
  Fuck You

  Rrofsh qe na i tregut si vend . Klient te perditshem ktu tani .

 • Nimet Ljimani
  Nimet Ljimani

  O Zot gjer ku ka arritur Shqipëtari, o Zoti madhe na ndihmo

 • Mario Ali
  Mario Ali

  Kurva ka ne te gjithe boten dhe ne rrug po jo me femi

 • Renis Llalla
  Renis Llalla

  Hahahah iku me sak ai u fut nferra tu maru pun🤣🤣

  • Hard Boy
   Hard Boy

   Renis Llalla Lot😂

 • Franci Franci
  Franci Franci

  dhe ato qe kercejn aty para syve te juaj pa brek .i mut esht bo ky vend shan muti kaken i thon ksaj .

 • Free Fire
  Free Fire

  Un e di kish o ajo kurva o e ka emrin mami kurva

 • adiana anaadi
  adiana anaadi

  Pastaj thon shqiptqret dun me ik Arsimi do me te q.... Mjeksia te q.. Pa pyt Drejtsia do me te q... Jan shum e smahen dot te gjitha A i hongert mortia ene ate gocen kur nuk mso shko gjej pun ene petagogun qe e shiti vetwn per i pi....

 • Albin Kurkushi
  Albin Kurkushi

  Shikues nuk jam nga Shqipëria ju lutem rrehni kta 2 Pedera pa Ndër nëse i takoni dikun

 • Aleksandra Pepkolaj
  Aleksandra Pepkolaj

  Keto vajzat qe keni ju ne skene si kurwa jan ee kujdes se keto sene i shohin femija

 • Ermal Ermalos
  Ermal Ermalos

  o stopi pyetje 1milion € per ju...; Ato qe kercejne aty a me thua pse ne vend te atyre 2 bijave te nenave qe pronari i paguan te dredhin bythet ,a do pranonte te ishin vajzat e veta??? apo genti apo sajmiri te ishte nje nga velinat gruaja e tyre????

 • Infinit Soldier
  Infinit Soldier

  Kjo sene eshte marksizmi kulturore!!1!1

 • Meik Müller
  Meik Müller

  O Stopi Po ato valltaret që i keni çka janë? Xhaxhi ato vajzat janë Kurwa !

  • Elton Nasto
   Elton Nasto

   @Albulena Dina pse kosovarkat Jan të ndershme gomare

  • I am The light
   I am The light

   Jo keta vec me mbathje paskan dal keto valletaret

  • Meik Müller
   Meik Müller

   Albulena Dina Bravo 👍 se është bër çdo gjë gjithçka por vetëm jo shqiptare turp turp nuk mundet njeriu familjarisht as programet shqip me i pa rrahat ..😱 faqja e zezë.com.

  • Albulena Dina
   Albulena Dina

   Meik Müller bash bre valltaret ne studio e ktu folin per kto nuk dinqfar logjike ka kjo prostitu ka kallzu krejt trupin njejt si ato vallataret per pak te zhveshura krejt te kercejn ☺️ aty qfar msimi Jep ne nje an kishe po luftojm te keqen dhe ne studio valltaret

 • Mara Musej
  Mara Musej

  Po ky e beri vertet me kete ?

 • Elis
  Elis

  E urrej kombesine time sepse e perfaqson nje mafios she nje shtet mafiozash,gjeja me mire eshte te tresesh ate pasaporte pa,asnje dhoj vlere....

 • erta midle
  erta midle

  Lejeni rehat ndihmojeni se kjo nga mjerimi ka perfundu ketu. Pra dy femijet nihmojini.

 • Ilir Illyria
  Ilir Illyria

  Smujta qe asht ne shqiperi edhe nkosove asht ardh

 • Ilir Illyria
  Ilir Illyria

  Katastrof asht asht ky shtet edhe studio e ktyne dy hajvanave asht prostucion

 • Ilir Illyria
  Ilir Illyria

  Katastrof 100 her ma mir ne kohen e Enver hoxhes

Prossimi video