Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye
4:29
31,043,439
Friends Entertainment
Reddit
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/ByeBye
Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye
Produced by: Cricket
Lyrics: Tayna
Melody: Tayna, Dafina
Music 1 by: Cricket
Music 2 by: Jacob Lethal
Mastered by Lorenc Aliaj
Directed by: Alban Selimaj
DOP: Adonis Krasniqi
Edit by: Gezim Hysenaj
Styling of Tayna: Donika Loci
Styling of Dafina: Drenusha Xhara
Make up & Hair by: Sellma & Kaci
Executive Producer: Rinor Hykolli
© 2019 Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Commenti
 • Duško Bogičević
  Duško Bogičević

  Edhe femnën unë ta marrë e kom fanse (heh) Ehh [Verse 1: Tayna] Edhe femnën unë ta marrë e kom fanse (tell 'em) E shti me bo twerk tu kcy valle (twerk, twerk) Qon fërrk monolog ashiqare Mu s'ka hiç ça me m'ardh marre Pina weed, weed, weed, Hennessy Kur e krym another round pimë ma zi Then we shoot shoot shoot, Tequila pi (mmmm) Bjemi sixteen shots, VIP (ehi) Kapu kapu kapu kapu kapu me të Edhe mi kallxo që po t'pëlqen s'o kurrgjo (No no) Jena VIP s'presim n'ren s'o kurrgjo (Yep) Jena VIP shisha pimë si kurrgjo Boy bye, unë nuk kom faj I kom si Shakira, them hips don't lie Boy bye, unë nuk kom faj Nesër nuk t'njoh mo si bye bye [Pre-Chorus: Tayna, Dafina Zeqiri] Bye bye, nëse m'ki inat Bye bye, unë nuk kom faj Bye bye, s'munesh mu mat Bye bye, bye bye, bye bye [Chorus: Dafina Zeqiri, Tayna] Bye bye, nëse ti m'ki inat Bye bye (Bye Bye), jo nuk kom faj (Hah) Bye bye, Bye bye-ye-ye Bye bye, nëse m'ki inat Bye bye, unë nuk kom faj (bye bye) Bye bye, s'munesh mu mat Bye bye-ye-ye [Verse 2: Dafina Zeqiri] Sim Simma, who got the keys to my Beemer? Wanna take a ride on my Shimma (Ha) S'dim s'dim na, na me pas inat, ti nuk dina Bitch up in the spliff, with the Shimmy ya (shimmy-shimmy ya) We like to party till the mornin' Prit pak nama pak Pérignon-in (Dom) We'll party till the mornin' En-tak tik-tak mikrofonin [Pre-Chorus: Dafina Zeqiri] Bye bye, sun mu m'rrin nalt jam shumë high (jam shumë high) Nëse sun me m'sheh nuk kam faj Say bye bye, this is shumë nalt nuk kom faj Jo nuk kom faj, jo nuk kam faj, nuk kam faj Nuk kam faj si bye bye bye [Chorus: Tayna, Dafina Zeqiri] Bye bye, nëse m'ki inat Bye bye, unë nuk kom faj Bye bye, s'munesh mu mat Bye bye, bye bye, bye bye Bye bye, nëse ti m'ki inat Bye bye, jo nuk kom faj Bye bye, Bye bye-ye-ye Bye bye, nëse m'ki inat Bye bye, unë nuk kom faj Bye bye, s'munesh mu mat

 • Ganimete Shaqiri
  Ganimete Shaqiri

  Te lumt tayna dafina te kendoft zemra loqk te dua 💙💙💞💞💋💋♥️💕💚💜😘

 • Edon Krasniqi
  Edon Krasniqi

  😘😘😘😘😘

 • Elton Daci
  Elton Daci

  Like like tayna

 • besim ashiku
  besim ashiku

  Vetem taynen degjoj asnje kengetar/e tjeter eshte kengetare e mire😎😎😎

 • Shkelzen Caka
  Shkelzen Caka

  gus e degjone gagn e tayna je zemra☕☕☕☕☕☕☕neshkav👄

 • Jetmira Mira
  Jetmira Mira

  Dhjetor?😋

 • Besar Toci
  Besar Toci

  Like kush po e ndegjon ne dhjetor 2019

 • Fisnik Nuredini
  Fisnik Nuredini

  Ju qe shkruni Like edhe coment, rrobt ka i keni e ka si keni npidh krej me tgjall me tvdekur va qifsha

 • Skender Krasniqi
  Skender Krasniqi

  un po e pres kengen e taynes të re ishalla asht e mir 😙😚😚😙👱👱

  • CLUB 24
   CLUB 24

   Skender Krasniqi osht dal

 • BerZepi r
  BerZepi r

  These girls dance just like the bitches at the club out here in new York 👍👍

 • psychedelic
  psychedelic

  istg this was for the gays

 • Sara Ristic
  Sara Ristic

  Ich verstehe Bahnhof....😅🥳

 • Namek 1902
  Namek 1902

  Iman ❤️

 • Gustavo Ferraz
  Gustavo Ferraz

  I LOVE THIS SONG, I LOVE TAYNA, I LOVE ALBÂNIA 🇧🇷🇽🇰🇦🇱❤️

  • Doruntina Shala
   Doruntina Shala

   ❤️

  • Kiko Kras
   Kiko Kras

   Brasil.., obrigado..! ✌🏼🇨🇭🇦🇱

  • Gustavo Ferraz
   Gustavo Ferraz

   Yes, yes i love Kosovo 🇽🇰 ❤️

  • KOSOVO is doing the best music in Europe
   KOSOVO is doing the best music in Europe

   Tayna & Dafina are from Kosovo so you must said: Love Kosovo

 • vAkuuraa • Fortniteツ
  vAkuuraa • Fortniteツ

  Wääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääöäääääääääääää

 • Nehat Avdiu
  Nehat Avdiu

  Marre duhet me ju ardh be jau qifsha bothen e nones xd

 • Roland Cumani
  Roland Cumani

  dafina diva e shqiperis

 • Tina Tina
  Tina Tina

  Bravo Dafina

 • Armando Ferraj
  Armando Ferraj

  Bravo tajna kenge aqe te bukura bravo bravo👍👍♥️♥️💎

 • Milot Krasniqi
  Milot Krasniqi

  Kenga shum emir

 • Erduan Memeti
  Erduan Memeti

  2:36 she stole the flow and some lyrics from a SoundCloud rapper named YD Kid Rich, listen !!! soundcloud.com/ydkidrich/lowkey

 • Erduan Memeti
  Erduan Memeti

  2:36 She stoled the flow and my song. lowkey! von YD Kid Rich auf #SoundCloud soundcloud.com/ydkidrich/lowkey

 • Erduan Memeti
  Erduan Memeti

  2:36 She stoled the flow and my song. lowkey! von YD Kid Rich auf #SoundCloud soundcloud.com/ydkidrich/lowkey

 • Leana hhh
  Leana hhh

  supppppperrr::: sa per komentuesit jeni vari kkkkk.... ca Jane keto : like nese e degjoj apo like nese tu qi nena...vari Karin sa mbrapa shqiperia... shyqur we kemi kengtaret we ja vlejne QE na mgren....dafina...tayna bravo

 • Aramo Saliko
  Aramo Saliko

  Efekt

 • Aramo Saliko
  Aramo Saliko

  👍👍👍

 • Mejrem Morina
  Mejrem Morina

  👑👑👑👑

 • ismail domanxhiu
  ismail domanxhiu

  Ku ka si kenget e taynes

 • ismail domanxhiu
  ismail domanxhiu

  Tayna te dua

 • Marija Stojanova
  Marija Stojanova

  Te dua shum

 • Fatime Zeka
  Fatime Zeka

  tayna a rina apo dafina a fero cila ose cili osht ma reper ose repere ma e mir

 • Fatime Zeka
  Fatime Zeka

  like kush menon qe e kan kall qit kang

 • Amet Ameti
  Amet Ameti

  Je shum e bukur tayna

 • Igballe Kurmehaj
  Igballe Kurmehaj

  Like kush e degjon

 • Igballe Kurmehaj
  Igballe Kurmehaj

  Like tyana coment rina

 • Antigona Berisha
  Antigona Berisha

  Tfortaaaa tayana dafinaa

 • Flurim Mazreku
  Flurim Mazreku

  O kurvat e kqia

 • Sara Osmanovska
  Sara Osmanovska

  Mir epasni bo like

 • HELLAYEAH hella
  HELLAYEAH hella

  uuu m fal thashe se hapa youtubin po paskam hap pornhubin... gjithsesi m dolen para kta milfet kshtu qe vk mo plak fapping time

 • Linda Dalifi
  Linda Dalifi

  Like kuit I polcen tayna comment kuit I polcen dafina

 • Dejvid Tahaj
  Dejvid Tahaj

  Come on to play basketball

 • eleni agian
  eleni agian

  +1 αν είσαι Έλληνας

 • Amari dragusha
  Amari dragusha

  TAYNA UNE JAM FANS I JOTI KENGA BEY BEY ME KA PELQYER BASHKE ME DAFINEN ZEQIRI TI I KE SHUME FANSE TE TJERE ME SHUME SE RINA OSE MELINDA 👇👇👇 ( TAYAN MA E MIRA NE BOTE )👇 LIKE KUSH ESHTE ME TAYNA COMENT MELINDA AND RINA

 • xnxx porno xvideos porn hup hot lesbian girls ind
  xnxx porno xvideos porn hup hot lesbian girls ind

  Wooow

 • TheYoungMoney gloria nanushi
  TheYoungMoney gloria nanushi

  💖💖💖

 • marina Qosja
  marina Qosja

  Te Dua

 • vini doci
  vini doci

  O ta honksha qat byth byth buth bik bik bik

 • Laurend azemi
  Laurend azemi

  Venesa.neziri.gjilan.edu taynn

 • Laurend azemi
  Laurend azemi

  Qaekeni ju taynn be unekom loqk dyat

 • Laurend azemi
  Laurend azemi

  Mozika etajn fhe dafind shum emir osht kush jako inati tajn dhe dafins mun ttligat jamarshin

 • Dea Avdyli
  Dea Avdyli

  ❤❤❤❤💕💕💕💕

 • ELDI Lala
  ELDI Lala

  ❤️❤️💋💋

  • Melissa Brakaj
   Melissa Brakaj

   Shum kenge e bukur ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 • ELDI Lala
  ELDI Lala

  Hello speaking english You are super girl

 • Lolita Vila
  Lolita Vila

  Who is Alexa ?!

  • Temalas!! E.l
   Temalas!! E.l

   Its joe !!

 • Abedin Ago
  Abedin Ago

  Tayna QUEEN ♥️♥️♥️❤️

  • Kiko Kras
   Kiko Kras

   Abedin Ago Aje mir nkry? Tayna queen? Hell no, kurr jo, ajo katundare elonme, qudi qysh ka mrri kaq, po qishtu shqiptart ekosovs sen sdin, shputak Dafina osht shembull special, mos e qo magat Pik, po edhe ti koke qiso oponke

 • Hfjfj Jjdd
  Hfjfj Jjdd

  Amon ka qe ka dal10muj

 • Riad Lahu
  Riad Lahu

  shom mir one gjeth e ndghoj taynen dhe dafine

 • Gert Kullashi
  Gert Kullashi

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

 • Orges Bytyqi
  Orges Bytyqi

  V.I.P like nese ju pelqej kjo kang!

 • Michael Bakr el Baghdadi
  Michael Bakr el Baghdadi

  30mil views but 100k 👍?

 • Osman Krasniqi
  Osman Krasniqi

  M

 • argetohu dhe ti
  argetohu dhe ti

  Like kush po e degjon hala ne Dhjetor 2019

  • argetohu dhe ti
   argetohu dhe ti

   ok ateher nuk do t boj subscribe

  • argetohu dhe ti
   argetohu dhe ti

   po ti kur flet beni like beni like

  • Kiko Kras
   Kiko Kras

   argetohu dhe ti / shko nhamom ti meket like tonin, adini diqka tjeter perveq like?

 • dia die
  dia die

  Like kuna i pelqen pjesa te Aleksa 👍

 • sokrat uzeiri
  sokrat uzeiri

  Te du tayna

 • Valdrin Berisha
  Valdrin Berisha

  Like kush mendon qe esht hiti 2019

 • BeatSStrong
  BeatSStrong

  *LIKE KUSH E DEGJON NE DJETOR* JU LUTEM LIKE NE KENGEN E Mozzik it-my.com/watchvideo/video-Xax7WrZh63s.html

 • Valdrin Berisha
  Valdrin Berisha

  Per cdo like do te shkr Tayna queen❤️👑 1.Tayna queen 2.Tayna queen 3.Tayna queen

  • Kiko Kras
   Kiko Kras

   Valdrin Berisha / fock off tayna.!

 • Tringa Kabashi
  Tringa Kabashi

  Like kush e ndegjon ne DHJETOR2019

 • Vjollca Fetai
  Vjollca Fetai

  💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

Prossimi video