Xing me Ermalin 116 - Rita dhe Roza Lati
56:01
221,645
Ermal Mamaqi
Subscribe këtu: goo.gl/ut7r4X
Instagram : instagram.com/ermalmamaqiofficial/
Ermal Mamaqi Channel
Email : info@xing.al
WEB : www.xing.al
Ermal Mamaqi Social
facebook.com/Ermal.Mamaqi.Official
instagram.com/ermalmamaqiofficial/
it-my.com/uservideos-ErmalMamaqiOfficial
soundcloud.com/ermal-mamaqi

Commenti
 • ajo goca
  ajo goca

  o Eramal duhet lapustin me ngjyra se lexohen

 • Panda Arush
  Panda Arush

  Nene e mrekullueshme😍ndersa Roza e papershkrueshme😘jeni dy dashuriiiii🌹

 • Erind Sykja
  Erind Sykja

  Tri nitro toluene eshte TNT-ja, po gjithesesi..

 • L Sali
  L Sali

  Shume po folka kjo rita emision pldh

 • andryisa anisa
  andryisa anisa

  😍😘🤩

 • lusinda likaj
  lusinda likaj

  Hahaha te medhaja te dyja. . .

 • Margarita Maga
  Margarita Maga

  Mjaft paragjykuat.. se te rrisesh nje femije vetem Eshte sakrific.. dhe si femer e vetme ne Shqiperi. Mundohuni te kuptoni jo te paragjykoni.

 • FOR LIFE
  FOR LIFE

  PO' ME PELQEN TIPI QE KAN.

 • FOR LIFE
  FOR LIFE

  PO' CI KA KETO THONJ PER IBRET. NJE GRUA NE MOSHE TE MADHE. SI KA LEZET FARE. STONON SHUM ME VESHJET.

 • Lori Cardi
  Lori Cardi

  Te ftuar sh interesant

 • Albanian forever
  Albanian forever

  Si nene Rita te jap nje bravo por ne shqiptaret sjemi mesuar me I dhane kaq liri vajzave ne prgjtsi. Si artste je treguar mendje hapur por me kufi. Gjithsesi te komplimentoj per jeten qe ke kaluar duke u i bere nene e baba per Rozen. Bravooo

 • Tony Tony
  Tony Tony

  Tamon kurv plak kjo haha sa kar ke thy ti mi mami aq te mira qofshin, ene goca marshalla s te kalon gjo.

 • Irma Gjeka
  Irma Gjeka

  Te lumt goja rita je e madhe

 • Diara araid
  Diara araid

  Sa tvecanta jan tdyja tsinqerta po tbukura po e femra tforta po e pooooo 💋💋

 • namesurname86
  namesurname86

  Simbolet e baxhellerise

 • Amir Gashi
  Amir Gashi

  o Zot o Zot 56:01 Minuta vetem muhabet Kurvash nuk degjova as i gje te hajrit dhe ky emision te shikohet me familje esht tmerr i vertet 😡😒

  • Marda En
   Marda En

   +Amir Gashi ma ha mutin

  • Amir Gashi
   Amir Gashi

   Marda En ate pidh qe e ke shko bane paqaver sikur e paske bo dej tash Prostitut e karit rrupie e dreqit rrugajk hesapi qe per 1 Malboro ta bajn pidhin paqaver 🤣🤣🤣

  • Marda En
   Marda En

   Sikur po ta marrim pidhin e motres tende qe je kaq i nxehur

  • Marda En
   Marda En

   Je komplet plehre qe jeton kot ne kete bote

  • Amir Gashi
   Amir Gashi

   Marda En hec mej Rruspiee sikur kto kurvat jee edhe tii per qato te djegii se Kurvallaku ju ka kap met madhe e keni met rrugav shko qiju naj kun sot mes e le met ik nata rrupie e dreqit 👍🏻😉

 • Sara Kara
  Sara Kara

  😂😂😂😂😂😂

 • Shyhrete Racaj
  Shyhrete Racaj

  Wowww👑👑👑

 • Jona Shehu
  Jona Shehu

  ‘Atë stresin bobo janë nga veriu ‘ ?!!!!! 🤦🏻‍♀️ Të ketë një nivel kaq të ulët një artist është e pabesueshme !

 • Arthur Bregu
  Arthur Bregu

  Kjo roza shume qofte. Shume salcice. Shume fileto. Shume byftek. Shume kek. Djaloshare prej qofteje. Filetoje. Byfteku. Keku. Dhe zerin qe ka ky, si nje djaloshare, Djaloshare bythqire. Keta me floke kur shkojne nga mosha 40 50 vjec, nuk kane me zerin prej nje djaloshari ose djaloshareje, po prej burrit, burrneshes, krijuesit. Ze prej kekut. Ze bythqireje. Bythqireja. Bythqiraja. Jeni shume te mire. Shtyjme kohen duke ju pare. Shlodhemi duke ju pare. Kameramanat te rrine me afer.

 • Lushe Fistaj
  Lushe Fistaj

  Shum te mira te dyja jeni perfete

 • L. Kastrati
  L. Kastrati

  „Kolubi kudrave“ - ja ku qenka...

 • Qendtesa Gashi
  Qendtesa Gashi

  E adhuroj rita latin pik

 • Ivy Vulaj
  Ivy Vulaj

  Une nuk kuptoj pse nuk i angazhojne kto uje te humorit si Rita Lati .Edhe mama e mrekudhushme

 • Iva Cakani
  Iva Cakani

  Shume bukur te dyja. ❤️ ❤️ Tamam europjane jo mrapa bote si shumica atje.

 • Rexhepi Dardan
  Rexhepi Dardan

  Bash dyat LAVIRE

 • Elona Vasha
  Elona Vasha

  Rita je nje ⭐️☀️ na kenaqe

 • New York NY
  New York NY

  What the f...k po çeshtr ajo veshje e asaj kengetares turp turp so ugly !

  • Albanian forever
   Albanian forever

   Ske faj te ka lene moda e amerikes mbrapa. Shko fli se je per pune neser. TE shan bosi. Go kiss his ass. Lmao

 • Saimir Gjoni
  Saimir Gjoni

  Rita si Rit eshte grua e zonja me vjen mire per te qe ka ecur dhe i qendron afer vajzes se saj si dhe ka dhene shume kontribut ne kinemate tona si artiste edhe shume mire e tha po te kesh para lek dmth dhjete Roza I rrit suksese jete te gjate e te lumtur

 • 1CssTeam
  1CssTeam

  si ka mundsi kaq komente pozitive per kto makurvnonaseebija, apo operacioni fshesa ermal tqimamin

 • tony aiii
  tony aiii

  Te gjith nenat tona e kan pas pak qef karin!! po ama keto te dyja kan kaluar cdo kufi. shemtira, kurva, morracake etj!

  • Ivy Vulaj
   Ivy Vulaj

   Fol per nanen tane ,qe ma mire mos te past

 • Fesalinho I
  Fesalinho I

  Ky mund te jete gjithcka por jo nje raport i mirfillt ne mes nenes dhe vajzes. Une so isha turperu per keshtu goce ose mama.

 • Paola Mezini
  Paola Mezini

  😂👏💐

 • ana selimi
  ana selimi

  jeni shum te mira ❤❤❤

 • B-Mix Channel
  B-Mix Channel

  shum te tharta te dyjat

 • AMF Gang
  AMF Gang

  dy artiste te mdhaja qofshi te lumtura gjithmon

 • Mirlind Lindi
  Mirlind Lindi

  Rac orospejash te2 ja...

 • the frolicone
  the frolicone

  Mire qe jeni kaq mendje hapura por mendoni pak se kete emision e shohin edhe femijet, shume shembuj te keqinj jepni 😑

  • Nevila L
   Nevila L

   +Autumn Rain Shume e drejte. Akoma nuk kuptohet qe jo gjithcka qe jepet ne tv eshte per te gjitha moshat. Aq me teper qe ky emision jepet ne nje kohe te tille qe supozohet se femijet jane ne gjume...

  • Autumn Rain
   Autumn Rain

   the frolicone shembuj per femijet mund te jene prinderit apo familjaret e tyre dhe jo figurat publike ndaj femijet kane emisione per moshen e tyre dhe jo cdo emision. Pastaj pse duhet te “mendohen” kta se jane mendje hapura dmth duhet te mbyllin ‘mendjet’ thjesht per dynjane eee

 • Aulona au
  Aulona au

  👎🏻

 • Angela Bianca
  Angela Bianca

  Roza if you see this"ku e ke marr kte kostumin" 😍😍

  • ann ann
   ann ann

   Tek bsb tiranee me duket

 • julinda helmi
  julinda helmi

  E dua shume Rita Latin , eshte si shpirt edhe Rosa eshte cool.💋💋💋

 • Mikaela Kola
  Mikaela Kola

  Nëne e Bije Dy mrekulli. Zoti ju bekoft te dyjave.

 • serxho.kashoti sergio
  serxho.kashoti sergio

  Yjeee 🔥🔥

 • Egzon Veliu
  Egzon Veliu

  Shum funny hahah

 • Savage Beast
  Savage Beast

  Khuu pom shkoika nerva rita shum

 • Xhesi Xhan
  Xhesi Xhan

  jeni ma te mirat

 • Gjergj Kastrioti
  Gjergj Kastrioti

  Rita Po pse si the ati labit e ha motra per tya?

 • convicted thug
  convicted thug

  Ja qite krejt palamet oj rita hahahahahaha d madhe je shum e drejt trujt zoti amin ty edhe famikjen tane kta si komentojn keq familjen jav qifsha sosht kete me rrit nje vajze pa burre

  • Edlira Lleshi
   Edlira Lleshi

   Jemi te super te dyja

 • Gentjana Ndreca
  Gentjana Ndreca

  Brravo Rita ❤️

 • Kliti Boston
  Kliti Boston

  Dy kurvat

 • Ina Kastrati
  Ina Kastrati

  U kenaca tu qesh 😂😂😂😃😃😃😃😂😂😍

 • Marigona Qollaku
  Marigona Qollaku

  zemer zemer 😘😘😘😘

 • unik klasik
  unik klasik

  Kishe po thot rita ora tybe mshtine me hi pldh ktu

 • Anton Sokoli
  Anton Sokoli

  A ka leke,se edhe porno filma bejne mami dhe goca

 • Renxho Auto Renxho Auto
  Renxho Auto Renxho Auto

  o ermal me ne fund e ftove rozen

 • Florid Sinani
  Florid Sinani

  Nenë e bijë kurvaa kjo nana e saj ven me ba nana qysh ika hijee e bonn kurvv qikenn mjaa qii i madh e i vogel familjenn kjoo nanë rrespii gjynahh qysh ika fal zoti thmiii dyjatt kurva n ven mi dhonn shkoll me msuu per mir qiken e msonn qyshh mi ndrruu fraieratt si ka hije një nëne shqiptaree mbi te gjithh kurvaa te dyjatt

 • Anjeza Tana
  Anjeza Tana

  Icik te tepruara te dyja .... Rita sa do ta trajtosh si shoqe gocen prap disa gjera nuk duhet te ngatatrohen

 • Albana Cani
  Albana Cani

  Rita Lati heroinee ❤❤❤⭐⭐⭐

 • Gjezahir Muja
  Gjezahir Muja

  Jeni shume te mira te dyja

 • mondi fecka
  mondi fecka

  Rasti tipik kur edhe mami edhe goca jane kurva. Cfare ordineresh femra.

 • favVideos ALB
  favVideos ALB

  Emesioni ;xingmeErmalin . Tben shum me qesh😜

 • ILirida Hoxha
  ILirida Hoxha

  😂😂😂

 • Ami jon
  Ami jon

  Sa mardhanje e bukur nanë dhe bijë ... jetoni për qefin tuaj taman europiane.

  • olaa Xh.
   olaa Xh.

   Po

 • Ada Ada
  Ada Ada

  jo po ta dini si jemi ne vlonjatet

 • Denisa Kapaj
  Denisa Kapaj

  Shum bukur emisioni me Riten e Rozen

 • aurora 31
  aurora 31

  Thirre Butrintinnnnnnnn 🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 • Stella Stellou
  Stella Stellou

  Je e madhe o Rita legjenda dhe mbi te gjitha nje nene e shkelqyer ju uroj shendet si ty dhe vajzes tende 💖

 • yuli gagarin
  yuli gagarin

  Jam shume xheloze per Rozen qe ka nje mami kaq cool e funny!

 • Valbon Elezi
  Valbon Elezi

  ja hupen mendjen ermalit....i harroj pijet hahaha shum llafazove te dyja!!!

 • Iam Greta
  Iam Greta

  kush shan e ka nga zilia kto jan adhurim mendje e hapur❤👐🙏

  • Redi London
   Redi London

   Iam Greta cfr zilie me i pasur kto shikk jan shum fallso dhe pordha madhe

 • Butrint Imeri
  Butrint Imeri

  Ermal kur do e thirresh Butrintin ???

 • receta gatimi cooking
  receta gatimi cooking

  😍😍😍😍😍😍😍

 • jani gjermani
  jani gjermani

  Mbush emisionet me baxhella

  • lule lulee
   lule lulee

   Hahahahhah

 • Elona Elona
  Elona Elona

  Super Rita Roza

 • Mirela Mirela
  Mirela Mirela

  Rita Lati 🌟 Dashuriiiii jeeee ❤️❤️

 • Jamune Vet
  Jamune Vet

  Sa bajate, gjithmone muhabete idiote pa pike permbajtje bejne keto te dyja.

 • Armandskurani Skurani
  Armandskurani Skurani

  Jeni si pika uji 👏👏👏👏☀️💖💍💎👄

 • djali Ezmer
  djali Ezmer

  O. Zot sa skandaloze na bon me vijell keto

  • Melisa Ameti
   Melisa Ameti

   Ermal a mund ta pysish Riten sa vjet i ka

  • its me every day!
   its me every day!

   Sidomos Roza

 • Denisa Kapaj
  Denisa Kapaj

  😍😍😍😍

 • MBmk lovefamily
  MBmk lovefamily

  😂😂😂😂. jeni te Adhurueshme, te dyja, me behet qefi qe ne Shqiperi Ka dhe femra qe jetojne per veten e tyre dhe jo per opinion, bravo

 • Dona K.
  Dona K.

  hahahaha Rita je e madhe 😂🤩🥰

 • Vjola Qyra
  Vjola Qyra

  Jeni adhurimmmm .... Nje mami e till do jem edhe un 😍😍😍

  • Νορι Κριπα
   Νορι Κριπα

   +Sunshine girl 😘🤗 po dhe un me ty jam

  • djali Ezmer
   djali Ezmer

   Mir hika se me u mor me. Rita Latin eshte humbje kohe..

  • Vjola Qyra
   Vjola Qyra

   +djali Ezmer nuk je i detyruar zotri

  • djali Ezmer
   djali Ezmer

   Kam drejt ta kritikoj pasi paguaj taksa per kete tv.. Edhe dua te trasmettono posivitit

  • Vjola Qyra
   Vjola Qyra

   +djali Ezmer kush deshi te mirte mesazh e mori i dashur ... nuk e kuptoj .te gjith juve qe nuk ju pelqen perse e shikoni ... prsh un dicka qe nuk e pelqej e aq m pak kur e urrej nuk e shoh aspak e as nuk kerkoj t ngjoj dicka per te ... kur juve nuk ju pelqen esht e thjesht fare mos e shikoni thjesht ndrroni kanal ... se rita ka fol shum mir per pjesen e nenes ... ngjoje ne fund mesazhin qe ka dhen rita i dashur.

 • FlørąN Flora
  FlørąN Flora

  Si loçka te dyat 💋💋 na kenaqet

 • Prinss Timmyy
  Prinss Timmyy

  AMA kishe kosovar mA shum sa raciste 🤤

  • Denisa Kapaj
   Denisa Kapaj

   E ke kuptuar gabim se kishte per racizem

  • Juela Jui
   Juela Jui

   E paske kap muhabetin me sa duket 🙄

 • Creative destruction Pro player mobile
  Creative destruction Pro player mobile

  Like kush e don shum: ermal mamaqin.😘😘

 • Kuriozitete & Fakte
  Kuriozitete & Fakte

  Përshëndetje gjithëve, unë jam një IT-myr i ri i cili ka shumë nevojë për ndihmën tuaj. Unë deri më tani kam postuar disa video, por shkaku që nuk kam shumë ndjekës Nuk kam vullnet të postoj më video të tjera... Gjë që nuk ju kushton aspak juve... e gjitha që duhet të bëni është të KLIKONI SUBSCRIBE dhe të shtypni 🔔 që të merni njoftimin kur unë postoj një video. Për ju nuk është asgjë por për mua vlen Shumë... faleminderit gjithëve it-my.com/watchchannel/UCDtujWC5tkNNbqi6rUV8GWA

  • Erione kote fare Sulejmani
   Erione kote fare Sulejmani

   Me të mirat

  • Nesi Gaming
   Nesi Gaming

   Kuriozitete & Fakte ok

  • Kuriozitete & Fakte
   Kuriozitete & Fakte

   +Nesi Gaming ta bona vllaqko bone edhe ti

  • Nesi Gaming
   Nesi Gaming

   Kuriozitete & Fakte sub per sub nese don

Prossimi video